مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان

مدیر آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان :

تمهیدات لازم جهت برگزاری کنکور در بهارستان

مدیر آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان از تمهیدات لازم و ضروری بهداشتی به منظور تامین سلامت داوطلبان کنکور سراسری در حوزه های برگزاری این مدیریت خبر داد.

به گزارش بهارستانه، ناصر لطفی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان : سلامت داوطلبان اولویت اصلی ما می باشد که در همین راستا تدابیر لازم اندیشیده و اقدامات مهمی نیز از قبیل ضد عفونی کامل محل های آزمون و صندلی ها ، افزایش فاصله چیدمان صندلی ها ، توزیع ماسک و پد ضد عفونی ،و … صورت گرفته است که این اقدامات نیز در تامین سلامت داوطلبان بسیار کمک خواهد کرد.

وی افزود : مدیریت آموزش و پرورش ناحیه ۲ بهارستان امسال میزبان ۲۴۰۷ نفر از دانش آموزان و داوطلبان منطقه در ۹ حوزه امتحانی می باشد که از این تعداد ۸۷۵ داوطلب زن در ۵ حوزه و ۱۵۳۲ داوطلب مرد در ۴ حوزه به رقابت خواهند پرداخت و بیشترین آمار شرکت کننده با ۹۰۵ داوطلب مربوط به گروه آزمایشی علوم انسانی و کمترین آمار مربوط به گروه هنر با ۱۰۰ شرکت کننده می باشد و رشته های علوم تجربی با ۷۷۷ شرکت کننده ، زبان های خارجی ۳۷۵ شرکت کننده و علوم ریاضی با ۲۵۰ شرکت کننده در رده های دیگر قرار دارند.

لطفی در ادامه ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک داوطلبان این ماراتون بزرگ ، از اولیای گرامی تقاضا کرد با توجه به شرایط حاد کرونایی در کشور و منطقه ، از تجمع در مقابل درب ورودی حوزه های آزمون جدا خودداری نموده و با این کار یک گام بزرگ در تامین سلامت حوزه ها کمک نمایند.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو بهارستان در پایان از زحمات شهرداری نسیم شهر بالاخص مهندس طلایی به‌منظور تهیه ۲۷۰۰ بسته بهداشتی و تغدیه ای جهت داوطلبان‌ و دست اندرکاران کنکور تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.