معاون اداری و مالی شهرداری شهرصالحیه:

تمهیدات لازم برای استقبال از پنج شنبه آخر سال پیش بینی شده است

معاون اداری و مالی شهرداری شهرصالحیه گفت: مجموعه مدیریت شهری تمهیدات لازم را در راستای سهولت رفت و آمد شهروندان در پنج شنبه آخر سال پیش بینی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مهران کتابی معاون اداری و مالی شهرداری شهرصالحیه در رابطه با تمهیدات مدیریت شهری برای استقبال آخرین پنج شنبه سال، اظهار داشت: روان سازی ترافیکی و جلوگیری از بروز نارسائی در حمل و نقل شهروندان از جمله اقدامات مجموعه مدیریت شهری صالحیه برای این روز می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت تامین مقدمات آسایش مردم در مناسبت‌های مختلف، تصریح کرد: استقبال از پنج شنبه آخر سال و زائرین اهل قبور جزو شئائر و فرهنگ غنی اسلامی می باشد که مسئولان وظیفه دارند اقدامات لازم را برای آسایش شهروندان در این روز فراهم آورند.

کتابی با بیان این امر که شهرداری شهرصالحیه مقدمات لازم را جهت سهولت رفت و آمد شهروندان در پنج شنبه آخر سال انجام داده است، گفت: چند دستگاه مینی بوس از مقابل مسجد صاحب الزمان (عج) راس ساعت ۱۳ جهت حمل ایمن شهروندان به آرامستان تخصیص داده شده است.

وی همچنین به دیگر برنامه‌های شهرداری در این خصوص اشاره کرد و بیان داشت: برنامه‌ریزی بهینه مدیریت شهری جهت تحقق انضباط ترافیکی و جانمایی پارکینگ به‌منظور استقرار خودرو زائرین ازجمله  دیگر برنامه‌های مدیریت شهری در این مناسبت می باشد.

معاون اداری و مالی شهرداری شهرصالحیه درپایان باتوجه به آمادگی کامل ستاد استقبال از بهار شهرداری صالحیه، خاطرنشان کرد: تلاش اعضای ستاد استقبال از بهار شهرداری و نیروهای آرامستان بهشت فاطمه (س) و امامزاده باقر (ع) برای ایجاد شرایط مناسب جهت آسایش و جلب رضایت شهروندان شهرصالحیه قابل قبول و لایق تقدیر و تشکر می باشد، چراکه تمام نیازهای شهر و شهروندان برای پنج شنبه آخر سال پیش بینی شده است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.