فرماندار شهرستان بهارستان:

تمام کاربران رایانه شعب اخذ رأی در بهارستان آموزش دیده‌اند

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: به دنبال برگزاری دوره‌های آموزشی تمام کاربران رایانه شعب اخذ رأی در شهرستان بهارستان آموزش دیده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبزنگاران با اشاره به لزوم آموزش کاربران رایانه شعب اخذ رأی، بیان داشت: ۱۲ دوره آموزشی در راستای آموزش کاربران رایانه شعب اخذ رأی در شهرستان بهارستان برگزار شده است.

وی در ادامه باتاکید بر تعداد بالای شعب اخذ رأی در بهارستان، تصریح کرد: ۴۸۰ کاربر رایانه شعب اخذ رأی در شهرستان بهارستان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه سال جاری آموزش دیده‌اند.

خانجانی در رابطه با اهمیت برگزاری انتخاباتی پرشور با حضور گسترده و حداکثری مردم انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی، اذعان داشت: عمل به قانون به عنوان اولین اصل در برگزاری انتخابات می بایست مورد توجه همگان به ویژه مسئولین مربوطه و کاندیداهای انتخابات قرار گیرد.

وی همچنین به لزوم برگزاری انتخابا در چهارچوب قانون و به شکلی درست اشاره کرد و گفت: عوامل اجرایی و دست اندرکاران برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی می بایست عمل به قانون را ملاک کار خود قرار داده تا انتخاباتی سالم و با نشاط در سراسر کشور برگزار شود.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به برگزاری ۱۲ دوره آموزشی برای کاربران رایانه شعب اخذ رأی این شهرستان، خاطرنشان کرد: در طول دوره‌های آموزشی مذکور نحوه استفاده از دستگاه احراز هویت به تمامی کاربران رایانه شعب اخذ رأی آموزش داده شده است تا خللی در روز انتخابات و در زمان رأی دهی شهروندان ایجاد نشود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.