رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان:

تمام باشگاه‌های ورزشی بهارستان تا اواخر هفته تعطیل است

رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان گفت: تمام باشگاه‌های ورزشی خصوصی و دولتی شهرستان بهارستان تا اواخر هفته تعطیل می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، وارد شدن ویروس کرونا به ایران در طول روزهای گذشته باعث تعطیلی بسیاری از مراکز فرهنگی، آموزشی، هنری و زیارتی شده بود و امروز اخباری مبنی بر تعطیلی مراکز ورزشی نیز دزحال انتشار است.

حسن داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان با اشاره به خطر شیوع بیماری کرونا در سطح شهرستان، بیان داشت: از امروز فعالیت تمام باشگاه‌های دولتی و خصوصی سه شهر گلستان، نسیم شهر و صالحیه لغو می شود.

وی در ادامه با تشریح جزئیات این اقدام پیشگیرانه در شهرستان بهارستان، تبیین کرد: این تعطیلی بخاطر جلوگیری از شیوع کروناویروس است که شامل تمام استخرهای شهر گلستان و نسیم شهر نیز می شود.

داورزنی درپایان باتاکید بر اینکه احتمال ادامه‌دار بودن این تعطیلی‌ها وجود دارد، افزود: درحال حاضر این تعطیلی تا سه شنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت و در صورت تمدید حتماً مراتب را به مردم عزیز حتما گزارش خواهیم داد.

بدون تردید این اقدام اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان در راستای حفظ سلامتی ورزشکاران و شهروندان می باشد و مطمئناً نیازمند همکاری همگانی است چراکه در صورت تخلف برخی باشگاه‌های ورزشی از این اقدام سلامت جامعه و شهروندان بهارستانی به خطر می افتد و این خود یک تخلف آشکار و قانون شکنی به شمار می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.