رئیس اتاق اصناف بهارستان:

تمامی قلیانسراها و قهوه‌خانه‌های بهارستان تا اطلاع ثانوی تعطیل است

رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت: به جهت جلوگیری از شیوع کروناویروس در شهرستان بهارستان، تمامی قلیانسراها و قهوه خانه‌ها تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کروناویروس که در طول روزهای گذشته باعث بروز نگرانی‌هایی در بین مردم شده است پس از تعطیل کردن مدارس، دانشگاه‌ها و مراکز ورزشی در شهرستان بهارستان، این بار کرکره قهوه خانه‌ها و لژها را هم پایین آورد و این اماکن را نیز به تعطیلی کشاند.

جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان در رابطه با تعطیلی این اماکن در سطح شهرستان، عنوان داشت: از امروز در جهت انجام اقدامات پیشگیرانه، فعالیت تمام قهوه خانه‌ها در سه شهر گلستان، نسیم شهر و صالحیه لغو می شود.

وی در ادامه با اشاره به مدت زمان تعطیلی این اماکن در شهرستان بهارستان، تصریح کرد: تا اطلاع ثانوی سفرخانه‌ها و قلیانسراها در شهرستان مجاز به فعالیت نمی باشند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف از این موضوع با متخلفان برخورد خواهیم کرد.

درویشی باتاکید بر اینکه انجام این قبیل اقدامات الزامی است، اظهار داشت: بدون تردید اقدامات مذکور در شهرستان بهارستان تنها با هدف حفظ سلامت شهروندان و پیشگیری از شیوع این بیماری در منطقه انجام می شود.

وی درپایان باتوجه به جلسه برگزار شده د راستای تعطیلی اماکن مذکور، خاطرنشان کرد: این تصمیم صبح امروز با نظر مسئولان شهرستانی و به منظور مقابله با شیوع کروناویروس در شهرستان بهارستان گرفته شده و انتظار داریم تمامی اصناف هم همکاری لازم را در این راستا داشته باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.