سخنگوی سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر:

تمامی عملیات‌های امدادی در نسیم شهر موفقیت آمیز بوده است

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر گفت: تمامی عملیات‌های امدادی سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر در طول 3 سال گذشته موفقیت آمیز بوده است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، کیان کریمی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر با اشاره به اقدامات و عملیات انجام شده در این شهر، بیان داشت: در طول سه سال گذشته هیچ عملیات ناموفقی در سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر ثبت نشده است.

وی در ادامه باتاکید بر ثبت نشدن حتی ۱ گزارش از عملیات ناموفق امدادی در طول سه سال اخیر، تصریح کرد: نیروهای سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر تمام تلاش خود را بر موفقیت تمام عملیات‌های امدادی خود به کار گرفته‌اند و امیدواریم این روند ادامه‌دار باشد.

کریمی در رابطه با اجرای پویش «نه به چهارشنبه سوری خطرناک»، اذعان داشت: این پویش برای اولین بار از نسیم شهر آغاز گردید و در ادامه در عموم شهرهای کشور اپیدمی شد که ثمرات بسیار خوبی در جهت کاهش حوادث و خطرات این روز داشت.

وی همچنین به اهمیت فعالیت‌های فرهنگی در جهت کاهش حوادث اشاره کرد و گفت: برنامه‌ریزی در جهت اجرای فعالیت‌های فرهنگی و آموزشی در تمامی سنین و برای عموم طیف‌های اجتماعی، پیوست اقدامات اصلی سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر به حساب می آید.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه نسیم شهر دومین شهر استان تهران در زمینه تجهیز به بالابر ایمنی است، خاطرنشان کرد: انجام آموزش‌های ایمنی مستمر در ارائه خدمات ایمنی به شهروندان در دستور کار سازمان آتش‌نشانی قرار دارد و ارتقاء سطح علمی و آگاهی تمامی نیروهای عملیاتی این سازمان با شرکت در دوره‌های تخصصی کوتاه مدت و بلندمدت که موجب حرفه‌ای شدن کارکنان و ارائه خدمات مطلوب در زمان حوادث به شهروندان شده است، از دیگر برنامه‌های آتش‌نشانی نسیم شهر می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.