تماشاگران فوتبال به استادیوم‌ها برمی‌گردند

با کاهش شیوع ویروس کرونا فدراسیون فوتبال تصمیم گرفته است بازی های تیم ملی فوتبل کشورمان را در ماه های آینده با حضور تماشاگر در استادیوم آزادی تهران برگزار کند.

به گزارش بهارستانه، با کاهش میزان مرگ و میر در ایران به خاطر شیوع کرونا و دو رقمی این تعداد در روزهای اخیر به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی مردم و البته قوانین سختگیرانه رفت و آمدها، فدراسیون فوتبال هم تصمیم گرفته در نامه‌ای به وزارت بهداشت مجوز برگزاری بازی‌های تیم ملی در استادیوم آزادی با حضور تماشاگر را اخذ کند.

این در حالی است که کنفدراسیون فوتبال آسیا و فیفا مانعی برای برگزاری بازی‌های دوستانه و رسمی ایجاد نمی کنند و بر این عقیده‌اند در صورت صدور مجوز از سوی وزارت بهداشت فدراسیون‌های ملی می‌توانند بازی‌های لیگ برتر را با حضور تماشاگر برگزار کنند. البته حضور تماشاگران در بازی تیم ملی حداقلی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی خواهد بود. از جمله اینکه هر تماشاگری که خواهان حضور در استادیوم آزادی برای تماشای بازی تیم ملی است باید تست کرونا داده باشد.

گفتنی است تیم ملی فوتبال ایران در اولین بازی پیش رو ۵ فروردین سال آینده در استادیوم آزادی میزبان هنگ کنگ است. بازی بعدی تیم ملی در خرداد ماه برگزار می‌شود. کنفدراسیون فوتبال آسیا به تازگی به فدراسیون فوتبال عراق مجوز داده است بازی دوستانه با کویت را با حضور تماشاگر برگزار کند.

در صورتی که این بازی‌ها با حضور تماشاگران به خوبی برگزار شود و مشکلی از لحاظ بهداشتی به وجود نیاید بازی‌های لیگ برتر هم با حضور تماشاگر برگزار می‌شود البته این اتفاق قرار است در نیم فصل دوم رخ دهد آن هم در صورتی که این موضوع به خوبی از سوی باشگاه ها مدیریت شود و میزان ابتلا به کرونا با حضور تماشاگر در استادیوم‌ها بیشتر نشود این روند ادامه خواهد داشت و بار دیگر شاهد حضور تماشاگر در استادیوم خواهیم بود.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.