«تلویزیون الاقصی»، خبر آتش‌بس بین حماس و رژیم صهیونیستی را تایید کرد

«تلویزیون الاقصی» وابسته به حماس در گزارشی به نقل از یک مقام ارشد فلسطینی، تایید کرد که با وساطت مصر، بین حماس و رژیم صهیونیستی آتش‌بس حاصل شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه به نقل از خبرگزاری فارس، به دنبال انتشار خبری مبنی بر حصول توافق آتش‌بس بین گروه‌های فلسطینی و رژیم صهیونیستی، یک مقام ارشد حماس که نخواست نامش فاش شئد، این خبر را تایید کرد.

ساعاتی پس از انتشار خبر شبکه «الجزیره» مبنی بر توافق آتش‌بس بین فلسطینی‌ها و رژیم صهیونیستی با وساطت مصر و تکذیب این خبر از سوی یک رسانه صهیونیستی، «تلویزیون الاقصی» گزارشی درباره این خبر به نقل از مقام ارشد حماس منتشر کرد.

این منبع ارشد حماس که نخواست نامش فاش شود، گفت که بین فلسطینیان و رژیم صهیونیستی توافق آتش بس حاصل شد و با این توافق، به دو روز درگیری‌ بین دو طرف پایان دهد.

پیشتر الجزیره خبر داده بود که این توافق با وساطت مصر انجام شد و آتش‌بس از ساعت ۲۲:۴۵ دقیقه پنجشنبه شب به وقت محلی آغاز شد.

مقام ارشد حماس به تلویزیون الاقصی گفت، اساس این توافق، خواست دو طرف برای بازگشت به آرامش بوده و آنها به یک توافق بلندمدت برای آتش‌بس دست نیافتند.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.