دادستان شهرستان بهارستان:

تلاش ما بر بازگرداندن اموال مردم می باشد/ پرونده قرض الحسنه مهر امین به درستی مدیریت گردید

دادستان شهرستان بهارستان گفت: در پروندا قرض الحسنه مهر امین تلاش ما در وهله اول بازگرداندن اموال شهروندان بهارستانی می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا صادقی دادستان شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران در خصوص ابهامات و دغدغه‌های سپرده‌گذاران مهر امین، عنوان داشت: در پرونده صندوق قرض الحسنه مهر امین که مورد مشابهی هم مدتی قبل در نسیم شهر بهارستان داشت ما تلاش کردیم تا موضوع به خوبی مدیریت شود و اموال باقی مانده تعاونی و همچنین اموال از بین رفته را نیز احیا کنیم تا شهروندان به حق خودشان برسند.

وی در ادامه با بیان اینکه از جنبه قانونی و مجازات هیچگونه کوتاه آمدنی وجود نخواهد داشت، تصریح کرد: با وجود این امر بنای ما این است که فرصتی را در اختیار برخی از این افراد متخلف قرار دهیم تا اشتباه خود را با بازگرداندن حق مردم جبران نمایند.

صادقی باتاکید بر اینکه بسیاری از این اشخاص کسانی می باشند که دچار اشتباه و خطا شده‌اند، اظهار داشت: متهمان پرونده مذکور تقاضای فرصت کرده‌اند تا اموال مردم را برگردانند، خیلی از مسئولان هم نظر داشتند که ما نیز در این مورد کمک کنیم که حجت الاسلام والمسلمین حسن نوروزی نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم هم جزو آن‌ها می باشد.

وی همچنین به انجام تمام اقدامات قضایی لازم در رابطه با پرونده قرض الحسنه مهر امین اشاره کرد و گفت: هم اکنون پرونده آماده اتخاذ تصمیم و ارسال به دادگاه می باشد و دست آخر می بایست متهمان را به دادگاه می فرستادیم اما آن‌ها زمینی داشتند که گفتند ما با فروش زمین بدهی مردم را می دهیم که اینطور نشد.

دادستان شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به وجود پرونده مشابه دیگر در شهرستان، افزود: چنین معضلی برای قرض الحسنه دیگری در نسیم شهر درحال رخ دادن بود که ما وارد شدیم و موضوع مدیریت و هیات مدیره جدید برای این قرض الحسنه انتخاب شد و حالا مردم بهارستان هیچ مشکلی در خصوص این تعاونی ندارند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.