تلاش زنان برای حفظ مکتب شهید سلیمانی و انتقال آن به نسل آینده ضروری است

معاون رئیس جمهور گفت: به دلیل تلاش‌های شهید سردار سلیمانی در دفاع از حریم‌های اسلامی، زنان بیش از دیگران مدیون این شهید بزرگوار هستند و باید بیش از دیگران در حفظ مکتب و انتقال آن به نسل آینده تلاش کنند.

به گزارش بهارستانه، انسیه خزعلی معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، در همایش بین‌المللی «مکتب حاج قاسم در نگاه زنان سایر کشورها» شهید قاسم سلیمانی را مصداق آیه شریفه «من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه» دانست و گفت: ویژگی بارز سردار شهید ما، صدق و راستی او در گفتار و کردار و افکار بود. امری که او را تجسم درستی و یگانگی قول  و عمل قرار داده بود.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، خصوصیت بارز سردار سلیمانی را روحیه لطیف و عطوفت او عنوان کرد و اظهار داشت: مهر و رحمت شهید بزرگوار نسبت به همه افراد به ویژه ایتام و خانواده شهدا نثار می‌شد که می‌توان همین رحمت را منشأ خشم بر دشمنان و اجرای عملیات علیه آنان برای دفاع از مظلومان دانست.

خزعلی تصریح کرد: در این میان، به دلیل تلاش‌های شهید سلیمانی در دفاع از حریم‌های اسلامی، زنان بیش از دیگران مدیون این شهید عزیز هستند و باید بیش از دیگران در حفظ این مکتب و انتقال آن به نسل آینده تلاش کنند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.