رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان:

تلاش برای پایان تعطیلی استخر خلیج فارس شهرگلستان ادامه دارد

رئیس اداره ورزش و جوانان بهارستان گفت: در تلاش می باشیم تا طبق نظر کارشناسان با افزایش عمق چاه از تعطیلی دائمی استخر خلیج فارس شهرگلستان جلوگیری کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، استخر خلیج فارس گلستان به عنوان تنها استخر شهرگلستان حدود دو ماه است که به دلیل افت سطح آب چاه در برزخ بودن یا نبودن قرار گرفته است و به این ترتیب یکی از اصلی‌ترین مراکز تفریحی و ورزشی شهرستان بهارستان دیگر در دسترس شهروندان نمی باشد.

حسن داورزنی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران در رابطه با موضوع مذکور، بیان داشت: در طول ماه‌های گذشته تمام تلاش خود را کردیم تا با تهیه و خرید آب از تعطیلی استخر خلیج فارس شهرگلستان جلوگیری کنیم.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه امکان ادامه تامین آب این استخر از این طریق ممکن نمی باشد، تصریح کرد: هزینه میلیونی تهیه آب در توان اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان نبود و همین دلیل باعث تعطیلی این مرکز شد.

داورزنی همچنین به تلاش مستمر اداره ورزش و جوانان شهرستان بهارستان برای جلوگیری از تعطیل ماندن این استخر اشاره کرد و عنوان داشت: عمق چاه آب استخر خلیج فارس در شرایط کنونی به ۶۰ متر رسیده است و هنوز از آب خبری نمی باشد که همین امر نشان می دهد که سفره‌های زیر زمینی شهرگلستان در حالت خوبی قرار ندارد.

وی درپایان باتوجه به اینکه پیگیری‌های این اداره به جهت زنده نگه داشتن استخر خلیج فارس شهرگلستان ادامه‌دار می باشد، خاطرنشان کرد: درحال حاضر کارشناسان معتقد می باشند که با افزایش عمق این چاه به میزان ۲۰ متر دیگر، چاه به آب خواهد رسید به همین در حالا تلاش می باشیم تا عمق چاه را ۸۰ متر برسانیم و با رسیدن به آب از تعطیلی استخر مذکور جلوگیری نماییم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.