بخشدار بخش بوستان:

تلاش‌های مدیریت شهری نسیم شهر لایق تقدیر است

بخشدار بخش بوستان گفت: تلاش‌های مدیریت شهری نسیم شهر در هفته بسیج و در راستای تکریم شهدای بهارستان لایق تقدیر است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیدمحسن موسوی بخشدار بوستان با اشاره به عملکرد مناسب مجموعه مدیریت شهری نسیم شهر در هفته بسیج، اظهار داشت: عباس شوندی شهردار نسیم شهر و تمامی مسئولان شهری عملکرد مناسبی در برگزاری برنامه‌های هفته بسیج در شهرستان بهارستان داشتند.

وی در ادامه با بیان اینکه مراسم عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا در بخش بوستان به بهترین شکل ممکن انجام شد، تصریح کرد: تلاش‌ها و زحمات مدیریت شهری نسیم شهر در طول هفته بسیج و در راستای همکاری و همیاری در برگزاری مراسم گلباران مزار شهدا در هفته بسیج لایق تقدیر و تشکر می باشد.

موسوی همچنین به تشییع پیکر مطهر شهید مدافع حرم سیدغلام حسینی اشاره کرد و گفت: همکاری و شرکت مسئولان و شهروندان نسیم شهری در تشییع پیکر مطهر این شهید گمنام نشان دهنده عاشورایی و ولایی بودن شهر شورعاشورایی نسیم شهر می باشد، که نشانه‌ای دیگر از عملکرد مناسب شهرداری نسیم شهر است.

وی باتاکید بر ادامه‌دار بودن طرح‌های تقدیر و تشکر از شهدا و خانواده‌هایشان، اذعان داشت: در راستای عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری و احترام به خون و راه شهدا، برنامه‌های این چنینی در بخش بوستان ادامه‌دار خواهد بود.

بخشدار بخش بوستان درپایان باتوجه به اینکه مسئولان و جوانان می بایست راه شهدا را ادامه دهند، خاطرنشان کرد: امید است راه و هدف شهدای والامقام همواره سر لوحه و  الگوی همه ما  در خدمت به مردم و آبادانی ایران باشد، چراکه امروز راه شهدا با تلاش برای پیشرفت و بهبود شرایط زندگی مردم ولایت‌مدار ادامه می یابد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.