شهردار شهرصالحیه:

تقویت شبکه دسترسی شهرصالحیه در دستور کار مدیریت شهری قرار دارد

شهردار شهرصالحیه گفت: تقویت شبکه دسترسی شهر از طریق اجرای پروژه‌های مختلف در سال 97 جزو الویت‌های مجموعه مدیریت شهری صالحیه می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه با اشاره به روند اجرای پروژه اتصال صالحیه به واوان، عنوان داشت: عملیات اتصال سی متری ولیعصر (عج) شهرصالحیه به خیابان سردار جنگل شهرک واوان در سال ۹۵ آغاز شده است و این پروژه با اراده مجموعه مدیریت شهری و به دلیل اهمیت بالایی که دارد تا به امروز از پیشرفت قابل توجهی برخوردار شده است.

وی در رابطه با جزئیات احداث امتداد خیابان سی متری ولیعصر (عج) در سال ۹۴، گفت: امتداد این خیابان به طول ۲۰۰ متر و در مساحت ۶۰۰۰ متر مربع ایجاد گردید و همچینن در راستای اصلاحات هندسی و تداوم این کریدور به سایر محدوده‌های شهر، میدان شهید بهشتی در انتهای سی متری ولیعصر (عج) احداث شد.

قربانی در ادامه باتاکید بر قرارگیری پروژه کمربندی صالحیه – واوان در مراحل پایانی، تصریح کرد: پروژه مذکور در سال جاری به مراحل پایانی خود رسیده و به همراه رینگ دور شهرصالحیه در مسیر سی متری فشارقوی در ۷ کیلومتر در آینده نزدیک به بهره‌برداری خواهد رسید .

وی همچنین به مشکلات موجود بر سر راه اجرای این پروژه اشاره کرد و بیان داشت: در مسیر احداث کمربندی صالحیه – واوان دو عارضه طبیعی به نام رودخانه سیاه آب و سالور قرار دارند که مجموعه مدیریت شهری صالحیه به منظور اجرای طرح ناگزیر به پیش بینی و جانمائی دو عرشه پل بر روی هرکدام از این دو رودخانه به طول مجموعاً ۱۱۰ متر بود.

شهردار شهرصالحیه درپایان باتوجه به اهمیت تقویت شبکه دسترسی شهرصالحیه، خاطرنشان کرد: پروژه‌های دیگری نیز به این منظور در دستور کار قرار گرفته است که از جمله آن‌ها می توان به اتصال محدوده شمال غربی شهر به شهرگلستان و همچنین تکمیل ساماندهی اساسی محله نقاوت اشاره کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.