تقسیط شهریه دانشجویان بی‌بضاعت پیام‌نور/ افزایش ۱۰ درصدی شهریه در سالجاری

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور گفت: با همکاری بنیاد علوی و صندوق رفاه دانشجویان تسهیلات ویژه تقسیط شهریه برای دانشجویان بی‌بضاعت این دانشگاه ارائه شده است.

به گزارش بهارستانه به نقل از فارس، حسن علیزاده معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور درباره تسهیلات ویژه ارائه شده این دانشگاه برای پرداخت شهریه و تقسیط آن گفت: افزایش شهریه دانشگاه پیام نور در تمامی مقاطع حداقل ۱۰ درصد برای سال تحصیلی جاری در نظر گرفته شده است.

وی افزود: تسهیلات ویژه برای کمک شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور در نظر گرفته‌ایم به طوری که با رایزنی با بانک انصار این تسهیلات با کارمزد ۱.۴ درصد در نظر گرفته شده تا دانشجویان بتوانند شهریه ثابت خود را پرداخت کنند.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور تصریح کرد: با مذاکرات انجام شده بین دانشگاه پیام نور، بنیاد علوی و صندوق رفاه دانشجویان تسهیلات ویژه‌ای به منظور تقسیط شهریه برای دانشجویان بی‌بضاعت در نظر گرفته شده است.

علیزاده گفت: برای دانشجویانی که توانایی پرداخت شهریه ثابت را دارند ولی شهریه متغیر را نمی‌توانند پرداخت کنند تسهیلات ویژه‌تری در نظر گرفته‌ایم که این افراد از آغاز ترم تا زمان برگزاری امتحانات به هر میزانی که توان داشته باشند و در حقیقت با رقم اقساط متفاوت و بدون محدودیت خاصی شهریه خود را با توجه به شرایط مالی‌شان پرداخت کنند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: این تسهیلات برای تمام مقاطع اعم از کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه پیام نور است.

انتهای پیام/

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.