تقدیر رئیس اداره اوقاف شهرستان بهارستان از امام جمعه شهر گلستان

به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه تهران حجت الاسلام و المسلمین پیران از تلاش ها و زحمات امام جمعه گلستان با لوح تقدیر تشکر کرد. به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه،امروز صبح حجت الاسلام و المسلمین سید جعفر پیران رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهارستان با حضور در دفتر امام جمعه گلستان […]

به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه تهران حجت الاسلام و المسلمین پیران از تلاش ها و زحمات امام جمعه گلستان با لوح تقدیر تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی بهارستانه،امروز صبح حجت الاسلام و المسلمین سید جعفر پیران رئیس اداره اوقاف و امور خیریه بهارستان با حضور در دفتر امام جمعه گلستان از حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی به مناسبت سالروز اقامه اولین نماز جمعه تهران, از تلاش ها و زحمات امام جمعه گلستان با لوح تقدیر تشکر کرد.

DSC_0016
حجت الاسلام و المسلمین سید جعفر پیران در این نشست گزارشی نیز از فعالیت های اداره اوقاف و امور خیریه خدمت امام جمعه شهر گلستان تقدیم کرد.
حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی در این نشست از فعالیت های حجت الاسلام و المسلمین سید جعفر پیران در اداره اوقاف و امور خیریه بهارستان قدردانی کرد و نکاتی را در رابطه با اهمیت وقف در دین اسلام به وی یادآوری شد.
در لوح تقدیر از حجت الاسلام و المسلمین سید مرتضی صفایی آمده است:
امام جمعه شهر گلستان
آنچه که مسلم است نماز جمعه از توصیه ها و تاکیدات اهل بیت(ع) و امام بزگوار و مقام معظم رهبری است و از برکات انقلاب اسلامی همین نماز عبادی و سیاسی جمعه می باشد و امروز کیست نداند سنگر های نماز جمعه از مستحکم ترین سنگر ها توطئه ها ترفند های انقلاب اسلامی است.
تنها جایگاهی که امت اسلامی و انقلابی بدان وابسته اند همانا نماز جمعه است که عامل وحدت ،اقتدار و عزت اسلامی است.
در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات ،تلاشهای وافر ،تاثیر گذار و خداپسندانه حضرتعالی ، بدین وسیله پنجم مرداد سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران که بیان اصلی حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و ترویج و توسعه آن در قالب اسلام ناب محمدی (ص) را بنا نهاد به حضرت العالی صمیمانه تبریک عرض نموده ،توفیق و سلامتی روز افزون جنابعالی را از خدا متعال خواستاریم.

پایان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.