تقدیر از اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در بهارستان

از اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز که تلاش های فراوانی در این زمینه داشته اند در شهرستان بهارستان قدر دانی و تکریم شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، قاچاق کالا و ارز از دیرینه ضربات بسیاری را به اقتصاد جامعه و کشور وارد کرده است و همواره مسئولین مبارزه با این مشکل در تلاش برای کاهش قاچاق کالا و ارز و جلوگیری از این نوع قاچاق می باشند.

شهرستان بهارستان نیز که از این موضوع متثنی نیست، مدت هاست کمیسیونی را برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز در شهرستان تشکیل داده است و مسئولین و اعضای این کمیسیون تلاش های فراوانی را همچون سایر مسئولین برای مبارزه با این امر کرده اند که سبب بهتر شدن شرایط شهرستان بهارستان شده است.

IMG_1227

از این رو بنا به تشکر از زحمات این کمیسیون در همایشی که با عنوان «قاچاق کالا و تاثیر آن بر اقتصاد ملی» در سال اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری بهارستان برگزار شد از اعضای این کمیسیون تشکر و قدر دانی شد تا هم انگیزه ای برای ادامه پر شور و تلاش تر آن ها باشد و هم جبران بخشی از زحمات این عزیزان.

IMG_1135

متن لوح تقدیری که از سوی بیژن سلیمان پور، فرماندار شهرستان بهارستان به اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز اهدا شد به شرح زیر است:

مبارزه با قاچاق کالا و ارز به عنوان یکی از مهمترین اصول راهبردی در جهت حمایت از تولید داخلی، ایجاد اشتغال و تقویت اقتصاد ملی ، وظیفه ای همگانی  است که بر دوش آحاد جامعه به ویژه مسئولین و مدیران دستگاه های حاکمیتی گذاشته شده است.

اکنون که به فضل الهی و تلاش و پشتکار موثر دست اندرکاران مبارزه با قاچاق کالا و ارز، کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بهارستان در سال ۱۳۹۴ به عنوان یکی از کمیسیون های برتر و فعال استان تهران معرفی شده است ، مراتب سپاس خود را از تلاش ها و زحمات جنابعالی ابراز داشته، امید آن دارم در پرتو عنایات حق تعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشبرد اهداف و برنامه ها ی دولت تدبیر و امید موفق و سربلند باشید.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.