فرماندار شهرستان بهارستان:

تغییر سرپرست شهرداری گلستان غیرمنطقی است/ عملکرد خالقی در شهرگلستان مثبت بوده است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: با توجه به شرایط کنونی و حساسیت‌های استان بعید است شورای اسلامی شهرگلستان دست به تغییر سرپرست شهرداری بزند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به شایعه تصمیم شورای اسلامی شهرگلستان برای تغییر سرپرست شهرداری در جلسه روز یکشنبه آینده، عنوان داشت: بعید است شورای شهرگلستان در شرایط فعلی که حساسیت‌های بسیاری در سطح استان بر روی آن وجود دارد، دست به چنین اقدامی بزند.

وی در ادامه باتاکید براینکه سرپرست فعلی شهرداری گلستان عملکرد مثبت و قابل قبولی داشته است، تصریح کرد: ایام الله دهه مبارک فجر و افتتاح پروژه‌های عمرانی، اجرای طرح آسفالت جاده ساوه و به ویژه در مقابله با کرونا و راه اندازی نقاهتگاه شهرستان، خالقی به عنوان سرپرست شهرداری شهرگلستان عملکرد خوبی داشته است.

خانجانی در رابطه با اقدامات مثبت سرپرست شهرداری شهرگلستان، اظهار داشت: اقدامات خالقی در زمینه مقابله با ساخت و سازهای غیر مجاز به خصوص ساخت و سازهایی که افراد دانه درشت و پدرخوانده‌های شهر پشت آن قرار دارند، قابل تقدیر است و خبر جابجایی وی در این بازه زمانی اگر درست باشد، جای سوال دارد.

وی همچنین به غیرمنطقی بودن تغییر سرپرست شهرداری شهرگلستان اشاره کرد و گفت: البته با عقلانیتی که در اعضای شورای اسلامی شهرگلستان سراغ داریم و با توجه به شرایط کنونی و حساسیت‌هایی که روی شورا ایجاد شده است، بعید است دست به چنین کاری بزنند.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه با اینکه شورا شهردار پیشنهادی خود را معرفی کرده است، افزود: فرایند بررسی صلاحیت وی درحال انجام است و ممکن است در روزهای آینده تکلیف وی مشخص شود و در این وضعیت انتخاب سرپرست جدید جز وقت کشی و تحمیل هزینه‌های اضافی نتیجه‌ای ندارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.