سرپرست شهرداری شهرگلستان:

تغییرات هیچ خللی در خدمت‌رسانی در شهرگلستان ایجاد نمی کند

سرپرست شهرداری شهرگلستان گفت: تلاش ما بر این خواهد بود تا هیچگونه خللی در ادامه روند خدمت‌رسانی به شهر و شهروندان ایجاد نشود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، فرزین سرپرست شهرداری شهرگلستان با اشاره به لزوم توجه به نیازهای شهروندان در مدیریت شهری، عنوان داشت: بدون تردید مردم‌داری سرلوحه اقدامات شهرداری گلستان می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر ادامه روند خدمت‌رسانی در شهرگلستان، تصریح کرد: تلاش می کنیم تا با خدمت مضاعف، تغییرات ایجاد شده هیچگونه خللی در به خدمت به شهروندان گلستانی ایجاد نکند و امیدواریم مدیریت شهری گلستان موفق‌تر از گذشته به فعالیت‌های خود در سطح شهر ادامه دهد.

فرزین با بیان اینکه حتی ساعتی اجازه نمی دهیم خدمت رسانی به مردم گلستان متوقف شو د، اظهار داشت: خدمتگزاری به شهروندان را در عمل نشان می دهیم و به گونه‌ای عمل می کنیم که هرجا مدیریت شهری ورود پیدا کرد، خروجی آن برای شهرگلستان، آبادانی و پیشرفت باشد.

وی همچنین در رابطه با انتخاب شدنش به عنوان سرپرست شهرداری شهرگلستان، تبیین کرد: از اعتماد اعضای شورای اسلامی شهر به بنده تشکر می نمایم و امیدوارم بتوانیم با همکاری پرسنل مجموعه مدیریت شهری، در راستای خدمت رسانی به شهروندان گلستانی موفق عمل کنیم.

سرپرست شهرداری شهرگلستان درپایان باتوجه به خدمات علیرضا عرب شهردار سابق شهرگلستان، خاطرنشان کرد: از زحمات شهردار سابق گلستان تقدیر و تشکر می کنم و برای وی آرزوی موفقیت در ادامه مسیر خدمت به مردم را دارم.

لازم به ذکر است که تغییرات ایجاد شده در مدیریت شهری گلستان این نگرانی را در بین شهروندان ایجاد کرده است که پروژه‌های درحال اجرا و همچنین خدمات شهری متوقف شود و باید منتظر ماند و دید که آیا وعده‌های مسئولین شهرگلستان در جهت عدم ایجاد خلل در خدمت رسانی صحیح خواهد بود یا خیر.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.