تعطیلی بانک‌ها صدای شهروندان بهارستانی را درآورد/ مسئولین تنها وعده بازگشایی می دهند

تعطیلی بانک‌های شهرستان بهارستان و وعده‌های بدون عمل مسئولین در خصوص بازگشایی آن‌ها باعث ننارضایتی شدید شهروندان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بعد از بروز اغتشاشات اخیر و سواستفاده عده‌ای از اعتراضات مردم و برهم زدن نظم عمومی، تقریباً تمامی بانک‌ها و فروشگاه‌های سطح شهرستان بهارستان به تعطیلی کشانده شد که این تعطیلی همچنان در این شهرستان ادامه دارد.

گفتنی است که ایجاد شرایط مذکور در شهرستان پرجمعیت بهارستان باعث شده است تا بسیاری از شهروندان برای انجام امور روزانه و امور بانکی خود با مشکلات متعددی روبه‌رو شوند که همین امر سبب نارضایتی شدید مردم در بهارستان شده است.

با وجود اینکه در طول روزهای اخیر بارها مسئولین شهرستاتی وعده بازگشایی بانک‌ها و فروشگاه‌های سطح شهرستان را داده‌اند اما همچنان غالب این مراکز بسته می باشند و شهروندان حتی برای دریافت وجه نقد یا خرید مایحتاج مورد نیاز خود باید زمان زیادی را نسبت به قبل صرف پیدا کردن فروشگاه، بانک و عابر بانک نمایند.

این موضوع علاوه‌بر اینکه صدای نارضایتی شهروندان را در آورده است باعث بروز مشکلات زیادی برای کسبه، مغازه‌داران و بازاریان این شهرستان شده است و کسب و کار مردم را با مشکلات زیادی مواجه کرده است.

در کنار تمام این موارد رها کردن بانک‌های سوخته شده یا تخریب شده به حال خود و عدم ترمیم ظاهر این اماکن باعث شده است تا ظاهر شهرهای بهارستان شکل بسیار نامناسبی به خود بگیرد که مطمئناً در دید و تفکر مسافرانی که به این شهرستان می آیند تاثیر به سزایی دارد.

درپایان لازم به ذکر است که شهروندان بهارستانی از مسئولین انتظار دارند تا نسبت به بهبود وضعیت حاکم و بازگشایی مجدد مراکز تعطیل شده به ویژه بانک‌ها توجه لازم و کافی داشته باشند و در خصوص رفع این مشکل هرچه سریع‌تر اقدام نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.