فرماندار شهرستان بهارستان:

تعداد شعبه‌های اخذ رأی تمام مناطق بهارستان مشخص شده است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: بر اساس نظر هیأت اجرایی انتخابات، تعداد شعبه‌های اخذ رأی در تمامی شهرها و روستاهای شهرستان بهارستان مشخص شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به آماده‌سازی شهرستان برای انتخابات پیش‌رو، اذعان داشت: ۲۱۳ شعبه اخذ رأی در سطح بهارستان به جهت سهولت شهروندان برای شرکت در انتخابات و برگزاری هرچه بهتر این امر مهم تعیین شده است.

وی در ادامه باتاکید بر برگزاری مستمر جلسات آماده‌سازی شهرستان برای انتخابات، تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده و تمهیدات ویژه در خصوص انتخابات دوم اسفندماه سال جاری اندیشیده شده است و تعداد شعبات اخذ رأی بر اساس نظر هیأت اجرایی تعیین شده است.

خانجانی در رابطه با نحوه استقرار و برپایی این شعبه‌های اخذ رأی در سطح شهرستان بهارستان، اظهار داشت: از بین این تعداد شعبه اعلام شده بالغ بر ۱۱۴ شعبه در بخش گلستان و همچنین ۹۹ شعبه در بخش بوستان برای اخذ رأی شهروندان بهارستانی قرار دارد.

وی همچنین به نحوه قرارگیرز شعبه‌های مذکور در شهرها و روستاهای بهارستان اشاره کرد و گفت: در بخش گلستان ۱۱۱ شعبه در شهرهای گلستان و صالحیه و در روستاهای ریه و امامزاده باقر (ع) هرکدام یک شعبه تعیین شده است و در بخش بوستان ۸۱ شعبه در نسیم شهر و در روستاهای همدانک و اورین هر کدام ۸ شعبه و در روستای خیرآباد پایین نیز یک شعبه در نظر گرفته شده است.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به حضور شعبه‌های سیار در این دوره از انتخابات مجلس، خاطرنشان کرد: ۲ شعبه سیار نیز در سطح شهرستان تعیین شده که یک شعبه در بخش گلستان و یک شعبه در بخش بوستان می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.