تعداد جسدهای کرونایی دفن شده در نسیم شهر به ۲۸ تن رسید

با گذشت یک هفته از سال نو، تعداد دفن شدگان کرونایی در گورستان نسیم شهر به ۲۸ تن رسید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، یکی از کارکنان گورستان نسیم شهر در رابطه با وضعیت فوت شدگان مبتلا به ویروس کرونا در این گورستان، اذعلن داشت: شمار دفن شدگان بیماران کرونایی در گورستان نسیم شهر تا عصر روز گذشته ششم فروردین ماه به ۲۸ تن رسید.

این درحالی است که تا دو روز پیش شمار دفن شدگان بیماران کرونایی در گورستان نسیم شهر ۲۲ نفر بود و حالا تنها با گذشت ۴۸ ساعت ۶ نفر دیگر در این منطقه دچار مرگ کرونایی شده‌اند که همین موضوع نشان دهنده میزان جدی بودن بیماری کرونا و اهمیت رعایت نکات بهداشتی می باشد.

گفتنی است که تا زمانی که یکایک مردم شهرستان بهارستان مقابله با کرونا را جدی نگیرند و به رعایت اصول بهداشتی و هشدارهای وزارت بهداشت به طور کامل و درست توجه نکنند تیر کرونا برای مرگ انسان‌ها به هدف می خورد و همشهریان بیشتری جان خود را از دست می دهند.

البته انتظار می رود با تعطیلی واحدهای صنفی غیرضروری روند ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان بهارستان کاهش یابد ولی نباید تنها به این موضوع رضایت داد و می بایست نکات بهداشتی را تا زمان قطع کامل زنجیره انتقال ویروس و رفع خطر موجود رعایت کرد.

درپایان لازم به ذکر است که تمامی اقدامات صورت گرفته تنها برای در خانه ماندن مردم می باشد و شهروندان نباید از این موضوع به عنوان فرصتی برای گست و گذار یا رفتن به مسافرت استفاده نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.