امام جمعه بخش گلستان:

تضعیف سپاه، خیانت به کشور است/ شورای نگهبان کاملاً مستقل و به دور از جناح‌های سیاسی است

امام جمعه بخش گلستان گفت: در حادثه سقوط هواپیما عده‌ای سعی در تضعیف سپاه داشتند اما باید بدانند که این امر خیانت به کشور، انقلاب و مردم می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود با اشاره به سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین، گفت: سقوط این هوامیما حادثه‌ای دردناک برای مردم و مسئولین ما بود و این واقعه دردناک در شرایطی بحرانی و به دلیل یک اشتباه انسانی رخ داد که به دنبال آن سردار سلامی و سردار حاجی‌زاده از مردم عذرخواهی کردند.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه تاخیر در اعلام خبر برای برخی احتمالاتی بود که وجود داشت، تصریح کرد: هنوز هم برخی از این احتمالات رفع نشده است که نفوذ و ایجاد اختلال در سامانه پدافند از جمله این احتمالات به شمار می رود که در این ببن برخی منافقان و باقیمانده سلطنت طلبان از آن سواستفاده کردند.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور به مراسم تشییع باشکوه سردار شهید سلیمانی و پیام بزرگ آن اشاره کرد و بیان داشت: مطمئناً این اتفاق برای آمریکا، عربستان و… قابل تحمل نبود و از حادثه سقوط هواپیما برای توهین به این سردار شهید استفاده کردند که سفیران هلند و فرانسه و به ویژه انگلیس در این بین بی‌تاثیر نبودند که خوشبختانه در این مسیر نیز موفق نشدند.

وی همچنین با بیان اینکه سقوط هواپیما قلب همه را به درد آورد، تبیین کرد: برخی در این بین سعی در انتقام‌گیری از سپاه همیشه مقتدر دارند که در دوران دفاع مقدس، در زمان بروز سیل و… همیشه حضور داشته و فدایی ملت بوده است و نباید این نیروی انقلابی را زیرسئوال برد چراکه تضعیف سپاه خیانت به کشور است.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به موضوع ردصلاحیت‌ها، خاطرنشان. کرد: شورای نگهبان یک ارگان کاملاً مستقل و به دور از جناح‌های سیاسی می باشد و افراد ردصلاحیت شده از تمام جناح‌ها می باشند و باید اجازه داد این شورا در آرامش به کار خود ادامه دهد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.