رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان:

تصادفات جرحی در سال ۹۷ افزایش داشته است/ نقاط حادثه خیز بهارستان ایمن سازی شده است

رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان گفت: تصادفات جرحی شهرستان بهارستان برخلاف تصادفات فوتی و خسارتی در سال جاری افزایش یافته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، رضایی رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان در رابطه با وضعیت شهرستان در سال جاری، عنوان داشت: در حدود ۵۶ درصد از تصادفات خسارتی در سطح بهارستان کاش پیدا کرده است که آمار قابل توجهی می باشد.

وی در ادامه با ابراز رضایت از نتایج حاصله در کاهش آمار تصادفات در سطح شهرستان بهارستان، تصریح کرد: بیش از ۳۰ درصد تصادفات فوتی در ۵ ماهه نخست سال جاری نسبت به سال گذشته کاهش در شهرستان بهارستان یافته است که نتایج اجرای طرح‌های مختلف در حوزه راه‌سازی می باشد.

رضایی همچنین در رابطه با منشاء اصلی تصادفات رانندگی در سال گذشته، تشریح کرد: در شهرستان بهارستان ۷ نقطه حادثه خیز داشتیم که باعث شده بود آمار تصادفات فوتی را در سال گذشته افزایش دهد که در این راستا فعلاً ۳ مورد آن از جمله جاده پر خطر پایانه نسیم شهر ایمن سازی شده است.

وی باتاکید بر افزایش تصادفات جرحی در سال جاری در شهرستان بهارستان، بیان داشت: در ۵ ماه گذشته سال ۹۷ بیشترین حجم تصادفات جرحی بهارستان مختص به کودکان بوده است که بیشتر در کوچه و خیابان‌های فرعی دو شهرگلستان و نسیم شهر رخ داده است.

رئیس پلیس راهور شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به نقش ویژه و پراهمیت شهروندان در کاهش آمار تصادفات مختلف در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: شهروندان با رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی، سرعت مجاز و توجه با سالم بودن خودرو در معابر مختلف می توانند در کاهش آمار تصادفات و حوادث رانندگی به پلیس راهور شهرستان کمک نمایند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.