فرماندار شهرستان بهارستان:

تسهیلات یکصد میلیونی به مشاغل خانگی تخصیص داده می شود

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: در راستای کمک به گسترش مشاغل خانگی در بهارستان، وام‌های یکصد میلیون ریالی به افراد واجد شرایط داده می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، مجتبی خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران باتاکید بر لزوم رسیدگی به موضوع مشاغل خانگی، بیان داشت: درحال حاضر بیش از ۱۰۰ نفر در نوبت دریافت تسهیلات مشاغل خانگی در شهرستان بهارستان قرار گرفته‌اند.

وی در ادامه با تشریح جزئیات قرارگیری این افراد در نوبت دریافت تسهیلات، تبیین کرد: ۱۳۰ نفر که به دنبال فعالیت در حوزه‌های مشاغلی نظیر مشاغل خانگی، تولیدات انفرادی و صنایع دستی در شهرستان بهارستان می باشند در نوبت پرداخت وام قرار گرفته‌اند.

خانجانی با بیان اینکه مبلغ این تسهیلات یکصد میلیون ریال می باشد، اظهار داشت: سود این تسهیلات که به افراد متقاضی واجد شرایط داده خواهد شد، ۴ درصد می باشد، که براساس الویت‌بندی‌های موجود به این افراد تعلق خواهد گرفت.

وی همچنین به نحوه پرداخت این وام‌های یکصد میلیون ریالی به متقاضیان اشاره کرد و گفت: با راه اندازی شعبه صندوق کار آفرینی امید در شهرستان بهارستان این تسهیلات به زودی به افراد واجد شرایط پرداخت خواهد شد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به راه اندازی صندوق کار آفرینی امید در این شهرستان، خاطرنشان کرد: این شعبه با پیگیری‌های مستمر فرمانداری شهرستان بهارستان طی مراسمی در هفته دولت سال جاری افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

درپایان لازم به ذکر است تخصیص تسهیلات و رسیدگی به مشاغل خانگی در شهرستانی نظیر بهارستان بدون تردید می تواند ثمرات بسیار مثبت و مفیدی را به همراه داشته باشد که کمک به امرار معاش هرچه بهتر زنان سرپرست خانوار از جمله این موارد به شمار می رود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.