معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری بهارستان:

تسهیلات ویژه دولت برای اشتغال جوانان بهارستانی بسیار موثر است

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری بهارستان گفت: تسهیلات خوبی توسط دولت برای واحدهای تولیدی ارائه شده است، که استفاده از این تسهیلات می تواند به اشتغال بسیاری از جوانان بهارستان منجر شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری هفتمین نشست کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری بهارستان، عنوان داشت: در طول نشست برگزار شده آخرین وضعیت اشتغال در شهرستان و همچنین برش شهرستانی اشتغال در سال ۹۷ توسط اعضای حاضر در جلسه، مورد بررسی قرار گرفت.

وی در ادامه باتاکید بر اقدامات موثر صورت گرفته در سطح شهرستان بهارستان، تصریح کرد: تا به امروز دستگاه‌های اجرایی بهارستان کارهای مهمی و قابل قبولی در راستای ایجاد اشغال در شهرستان انجام داده‌اند.

علامی در رابطه با اهمیت سهم اشتغالزایی و لزوم توجه ویژه به این سهم، اظهار داشت: تمامی دستگاه‌ها و ادارات بهارستانی می بایست تلاش کنند تا در سال ۹۷ سهم اشتغالزایی شهرستان به طور کامل محقق شود، چراکه در صورت تحقق این امر در تمامی نقاط کشور گام بزرگی در راستای تحقق شعار سال ۹۷ برداشته خواهد شد.

وی همچنین به ضرورت رسیدگی به واحدهای صنفی تولیدی و صنعتی در سطح شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: ایجاد بستر لازم و حمایت از واحدهای تولیدی و صنعتی می تواند گام مهمی در جهت اشتغالزایی محسوب شود که دولت نیز با اعطای تسهیلات ویژه این زمینه را فراهم نموده است.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرمانداری شهرستان بهارستان در خصوص اهمیت استفاده از تسهیلات ارائه شده، تبیین کرد: اگر واحدهای تولیدی و صنعتی بهارستان بتوانند این تسهیلات را دریافت نمایند بسیاری از جوانان شهرستان مشغول به کار می شوند.

وی درپایان باتوجه به دیگر تصمیمات نشست برگزار شده، افزود: بررسی موضوع ماده ۱۶ قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار و همچنین ارائه گزارش اقداماتی که تاکنون در این راستا به عمل آمده است، بخش دیگری از اقدامات صورت گرفته در نشست مذکور می باشد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.