رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان:

تسهیلات رونق تولید در بهارستان ارائه می شود

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بهارستان گفت: تسهیلات رونق تولید به طرح‌های توسعه واحدهای صنعتی در شهرستان بهارستان ارائه می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد کیانی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان باتاکید بر لزوم توجه و رسیدگی به موصوع تولید در بهارستان، اذعان داشت: در همین راستا بالغ بر ۲ میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید به واحدهای تولیدی فعال در سطح شهرستان پرداخت گردید.

وی در ادامه با تشریح جزئیات و میزان تاثیرگذاری این اقدام در اشتغالزایی در بهارستان، تبیین کرد: به دنبال این اقدام برای ۵۳۰ نفر در واحدهای صنعتی موجود در این شهرستان، شغل ایجاد و صیانت شد که باتوجه به وسعت بهارستان، این تعداد شغل تعداد قابل قبولی به حساب می آید.

کیانی همچنین با بیان اینکه برنامه‌های متعددی در جهت رونق تولید و اشتغالزایی در بهارستان پیش بینی شده است، بیان داشت: طرح حمایت از تولید داخلی و فعال‌سازی واحدهای صنعتی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده برای اجرا در این شهرستان می باشد.

وی درپایان باتوجه به ارائه خدمات مناسب به کارآفرینان و واحدهای صنعتی و تولیدی سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: در همین راستا به طرح‌‌های توسعه واحدهای صنعتی در بهارستان تسهیلات رونق تولید ارائه می‌ شود.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک ادامه‌دار بودن اینگونه اقدامات در شهرستان بهارستان باعث افزایش رونق تولید در این منطقه و به دنبال آن ایجاد اشتغال به ویژه برای قشر جوان و همچنین بهبود وضعیت اقتصادی خانواده‌های بهارستانی خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.