رئیس جامعه بسیج سلامت:

ترویج گفتمان ولایت و اجرای تدابیر و منویات مقام معظم رهبری باید مورد توجه جامعه بسیج پزشکی بهارستان قرار بگیرد

رئیس جامعه بسیج سلامت گفت: با برگزاری مستمر جلسات می بایست با جدیت اهداف شورای راهبردی سازمان بسیج جامعه پزشکی شهرستان بهارستان دنبال شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سرهنگ حسین‌زاده رئیس جامعه بسیج سلامت در نشست شورای راهبردی سازمان بسیج جامعه پزشکی شهرستان بهارستان باتاکید بر اهمیت اجرای تدابیر ولی امر مسلمین و سرعت بخشیدن به روند تحقق جامعه اسلامی، اذعان داشت: پیشبرد اهداف و ماموریت‌های بسیج نیازمند همفکری نظام‌مند صاحب نظران و وفاداران به انقلاب اسلامی می باشد.

وی در ادامه به اهداف شورای راهبردی سازمان بسیج جامعه پزشکی شهرستان بهارستان اشاره کرد و گفت: ترویج گفتمان ولایت و اجرای تدابیر و منویات مقام معظم رهبری در جامعه بشری، فرهنگ‌سازی و نهادینه نمودن نگاه تحولی سپاه و بسیج و تحقق بسیج ده‌ها میلیونی، پایش مستمر محیطی وضعیت جامعه بشری شهرستان  نسبت به انقلاب، ایجاد وحدت و همچنین هم‌افزایی فکری در جامعه قشری و تقویت دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی مرتبط با قشر و کارآمد سازی آن‌ها از جمله اهداف این شورا می باشد.

حسین‌زاده همچنین در رابطه با برخی امور پراهمیت در سطح شهرستان بهارستان، تبیین کرد:  زنده نگه داشتن امر به معروف و نهی از منکر، فعال نمودن حلقه صالحین و راهیان نور از جمله برنامه‌های سپاه در حوزه تربیتی آموزش و پرورش در بهارستان به شمار می رود.

وی در خصوص مصوبات شورای راهبردی سازمان بسیج جامعه پزشکی شهرستان بهارستان، تشریح کرد: برگزاری جلسات مستمر ستاد هم اندیشی و راهبردی بسیج و داشتن سعه صدر برای شنیدن افکار و عقاید حاضرین در جلسات در راستای اخذ تصمیمات درست و راهبردی جامعه پزشکی شهرستان بهارستان بخشی از مصوبات جلسه برگزار شده، می باشد.

رئیس جامعه بسیج سلامت درپایان باتوجه به زحمات دکتر دمیریان و پرسنل بسیج جامعه پزشکی بهارستان، افزود: از مسئولان بسیج جامعه پزشکی بهارستان می خواهم تا روند فعالیت‌های خود را به همین شکل ادامه دهند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.