امام جمعه بخش گلستان:

ترس ملت ما از ضعف مدیریت‌ها می باشد/ شعار مردم ایران شعار امام حسین (ع) است

امام جمعه بخش گلستان گفت: ملت ایران از تحریم دشمنان هراسی ندارد بلکه ترس امروز ما از ضعف برخی مدیران و طمع ورزی زالو صفتان است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حجت الاسلام والمسلمین محمود نورپور امام جمعه بخش گلستان در خطبه‌های نماز جمعه خود باتاکید بر اهداف امام حسین (ع) از قیام عاشورا، بیان داشت: بدون تردید قیام امام حسین (ع) در راه حق و بر حق بود و در جهان هر چیزی که حق باشد بر باطل پیروز خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به عمق و معنویت حادثه عاشورا، تصریح کرد: این حادثه از حوادث عجیب روزگار و حوادث بینظیر عالم می باشد و هرگز حادثه‌ای نظیر عاشورا پیدا نخواهید کرد که اوج مظلومیت امام حسین (ع) و یارانش و اوج خشونت دشمنان اسلام و قرآن در آن دیده شود.

حجت الاسلام والمسلمین نورپور با گرامیداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر، بیان داشت: این دو امر جزو دو رکن مهم در اسلام می باشند و حتی می توان گفت اجرایی شدن دیگر واجبات در گرو اجرایی شدن امر به معروف و نهی از منکر در جامعه می باشد.

وی همچنین به اهمین نهضت عاشورا در طول تاریخ اشاره کرد و گفت: دشمنان بی‌نشان و با نشان از عاشورا و عزاداری‌های این دهه همراه با درک پیام‌های ماه محرم می ترسند، چراکه عاشورا است که انقلاب، کشور، اسلام و مردم را حفظ کرده است و سبب پیروزی هشت سال دفاع مقدس شد.

امام جمعه بخش گلستان درپایان باتوجه به لزوم ایستادگی در برابر ظلم ظالمان و مقابله با یزیدها و معاویه‌های زمان، خاطرنشان کرد: اگر حتی آب را بر روی ما ببند بازهم در برابر دشمنان خواهیم ایستاد و شعار ما شیعیان شعار حسین بن علی (ع) می باشد و ملتی که عاشورایی است نه از آمریکا، نه هم دستانش و نه از تحریم‌ها ترسی ندارد بلکه از ضعف مدیریت‌ها و طمع ورزی برخی زالو صفتان در هراسیم‌.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.