فرماندار شهرستان بهارستان:

تراکم جمعیتی در بهارستان بسیار بالا است/ بهارستان سرریز از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی می باشد

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: تراکم بالای جمعیتی و عدم رشد متناسب زیرساخت‌ها باعث ایجاد آسیب‌های اجتماعی زیادی در شهرستان بهارستان شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگار باتاکید بر تراکم بالای ممعیت در این شهرستان، عنوان داشت: درحال حاضر زیرساخت‌های توسعه‌ای در شهرستان بهارستان متناسب با رشد جمعیتی آن نمی باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه شهرستان بهارستان به لحاظ تراکم جمعیتی در کل کشور رتبه نخست را دارد، تبیین کرد: بهارستان با دو بخش بوستان و گلستان جمعیتی بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر را در خود جای داده است که از نظر تراکم جمعیتی این شهرستان در کل کشور رتبه نخست را دارا است و به همین منظور رسیدگی بیشتری را طلب می کند.

سلیمان‌پور به عدم تناسب رشد جمعیت و تأمین زیرساخت‌های بهارستان اشاره کرد و بیان داشت: این عدم تناسب در طول زمان باعث بروز برخی مشکلات در سطح شهرستان شده است که رفع این مشکلات نیازمند توجه ویژه مسئولین می باشد.

وی همچنین در رابطه با تاثیرات رشد سریع جمعیت در بهارستان، تصریح کرد: متأسفانه در طول ۴ دهه گذشته متناسب با سرعت جمعیتی در این شهرستان زیرساخت‌ها شکل نگرفته و به همین منظور امروز شهرستان بهارستان سرریز از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی بسیاری می باشد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به پیشرفت‌ها و توفیقات به دست آمده پس از انقلاب، خاطرنشان کرد: به منظور تداوم این راه نورانی و توانمند سازی بیش از پیش کشور، می بایست دانش آموزان و دانشجویان با تلاش و کوشش فراوان جانشینان شایسته‌ای برای شهدای علم و فن‌آوری هسته‌ای کشور باشند و همانند مسئولان و مردم وظایف خود را در مسیر پیشرفت ایران و انقلاب انجام دهند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.