معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری نسیم شهر:

ترافیک نسیم شهر توسط گشت شهرداری کنترل می شود

معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری نسیم شهر گفت: ترافیک شهری با رعایت برخی قوانین جزئی توسط شهروندان نظیر خودداری از پارک دوبل، به سادگی کاهش می یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، طلایی معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری نسیم شهر در رابطه با موضوع کنترل ترافیک شهری، بیان داشت: ترافیک شهر توسط شهرداری نسیم شهر کنترل می شود و مشکلات ترافیکی شهر به زودی کاهش می یابد.

وی در ادامه با بیان اینکه یک گشت از طرف شهرداری در سطح شهر به کنتر ترافیک شهری می پردازد، تشریح کرد: از جمله وظایف این گشت تعامل با پلیس راهور و رسیدگی به تخلفات رانندگی خودروهای حمل و نقل عمومی و شخصی، اجرای طرح انضباط و هدایت ترافیکی، ایمن سازی برای اجرای پروژه‌ها و فوریت‌های ترافیکی می باشد.

طلایی همچنین به موضوع کم توجهی شهروندان به مشکلات ترافیکی شهر اشاره کرد و اذعان داشت: شهروندان نسیم شهری در مقابل ترافیک شهری مسئول می باشند و می بایست جهت روانسازی ترافیک از پارک کردن خودروهای خود به صورت دوبله در معابر شهری جداً خودداری نمایندو.
وی باتاکید بر اینکه بخش اعظمی از ترافیک شهری به دلیل کم لطفی برخی از شهروندان ایجاد می شود، گفت: اگر شهروندان نسیم شهری از پارک کردن در حاشیه معابر اصلی شهر، در کنار چهار راه‌ها و برخی تخلفات دیگر خودداری نمایند ترافیک شهر به شکل چشم گیری کاهش خواهد یافت.
معاون امور زیربنایی و ترافیک شهرداری نسیم شهر درپایان باتوجه به اینکه پروژه آزاد سازی قسمتی از اراضی گلخانه جانسپار و بازگشایی مسیر خروجی از احمدآباد جانسپار به اتوبان ساده و تهران یکی از برنامه‌های شاخص شهرداری می باشد، افزود: قطعاً این پروژه بی‌نظیر در یادها خواهد ماند و این مطالبه به حق شهروندان نسیم شهر بود که نقش زیادی در کاهش ترافیک خواهد داشت.
انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.