فرماندار شهرستان بهارستان:

تدابیر لازم به جهت برگزاری بزرگداشت سالگرد امام خمینی (ره) در بهارستان اندیشیده شده است.

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: 5 هزار نفر از شهروندان بهارستانی برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل در سالروز ارتحال معمار کبیر انقلاب به حرم مطهر اعزام می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به نزدیکی سالروز ارتحال امام خمینی (ره)، عنوان داشت: ۵ هزار زائر از بهارستان به جهت شرکت در مراسم ویژه سالگرد ارتحال معمار کبیر انقلاب در روز چهاردهم خرداد ماه به حرم مطهر اعزام می شوند.

وی با بیان اینکه چهاردهم خردادماه روز ماتم ملت بزرگ ایران است، تصریح کرد: فردا ملت ایران در سوگ جانگداز فراق مردی از سلاله پیامبر اعظم (ص) و از نسل امامان معصوم (ع) و همچنین روز وداع امت با مقتدای خویش می باشد.

سلیمان‌پور در ادامه باتاکید بر اینکه امام خمینی (ره) نظام مقدس جمهوری اسلامی را بر اساس اسلام راستین پایه گذاری کرد، اظهار داشت: ایشان، رهبر کبیر انقلاب اسلامی و رهبر مستضعفان عالم بود که  ارزش‌های دینی و اسلامی را پس از سال‌ها در کشور احیا نمود و با ظلم و فساد مبارزه کرد.

وی در رابطه با اثرات نهضت امام خمینی (ره) در جهان اسلام، تبیین کرد: این نهضت و انقلاب، زمینه رهایی و بیداری مستضعفان و مسلمانان را در مقابل استکبار جهانی محقق نمود و بار دیگر اسلام ناب محمدی را که رو به فراموشی می رفت، احیا کرد.

فرماندار شهرستان بهارستان بزرگداشت یاد و نام امام خمینی (ره) را تکریم و تجلیل ارزش‌های والای اسلامی و عزت ملی ایرانیان دانست و گفت: تمام تدابیر لازم در راستای برگزاری بزرگداشت بیست و نهمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) در شهرستان بهارستان اندیشیده شده است.

وی درپایان باتوجه به اینکه ۵ هزار تن از شهروندان بهارستان فردا به حرم مطهر امام خمینی (رع) خواهند رفت، افزود: این حضور پرشور شهروندان ولایتمدار بهارستان کاملاً خودجوش می باشد و همه به شکل داوطلبانه برای تجدید بیعت با آرمان‌های امام راحل به حرم مطهر می روند.

انتهای پیام/ ع

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.