تخلف وزارت ورزش در انتصاب عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال+ تصاویر

اعضای جدید هیات مدیره باشگاه استقلال در شرکت‌های دیگری مشغول به فعالیت هستند و انتصاب آنها در باشگاه استقلال غیر قانونی است.

به گزارش بهارستانه، طی هفته‌های گذشته هواداران تیم فوتبال استقلال اعتراض‌های گسترده‌ای را نسبت به انتخاب مدیران در این باشگاه مطرح کرده  و حتی در این راستا اعتراض خود را به گوش مسئولان قوه قضاییه رساندند.

از سوی دیگر وزیر ورزش و جوانان هم در خصوص این انتخاب‌ها سکوت کرده و حتی در مراسم سالگرد رادیو ورزش با وجود اصرار خبرنگاران برای انتخاب اعضای هیات مدیره استقلال واکنشی به این موضوع نداشت. از سوی دیگر همین انتخاب‌ها شائبه‌هایی را ایجاد کرده و سوالاتی را در ذهن افکار عمومی ایجاد می‌کند.

اینکه چرا برخی از اعضای کنونی هیات مدیره باشگاه استقلال در سمت‌های دیگر مشغول به کار هستند سوالی است که نهادهای نظارتی باید از وزارت ورزش و جوانان پرسیده و پیرامون آن جواب بخواهند.

به طور مثال داریوش دلفانی که از سوی وزارت ورزش به عنوان عضو جدید هیات مدیره استقلال ( شرکت دولتی) منصوب شده است همزمان در شرکت بازرگانی پدیده نیکان صبا (متعلق به صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت سرمایه گذاری صبا جهاد) بعنوان مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره سمت دارد و به موجب تبصره (۲) ماده ۲۴۱ قانون اصلاح ماده ۲۴۱ لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت مصوب ۲۰/۲/۱۳۹۵ مجلس شورای اسلامی دو شغله محسوب شده و انتصابش در این دو شرکت به صورت همزمان تخلف و خلاف قانون است.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.