دادستان شهرستان بهارستان:

تخلفات مربوط به مصوبات کرونایی به صورت قضایی پیگیری می شود/ با هرگونه تهدید برای سلامت جامعه برخورد می شود

دادستان شهرستان بهارستان: به شدت با متمردین و افرادی که در جهت اجرای طرح ممانعت و مقاومت می نمایند مطابق قوانین برخورد می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، غلامرضا صادقی دادستان شهرستان بهارستان با بیان اینکه وضعیت فعلی شوخی بردار نمی باشد، عنوان داشت: افراد غیر بومی و ساکن در سه شهر گلستان، نسیم شهر و صالحیه بدانند به طور کلی هرگونه اجتماع و تردد غیر ضرور، مضر به سلامت و به نوعی تهدید بهداشت عمومی جامعه می باشد و موضوع مطروحه به نوعی از مصادیق حقوق عامه تلقی می گردد.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم رعایت تمامی مصوبات و نکات مربوط به ویروس کرونا و بهداشت عمومی، تصریح کرد هر کدام در حوزه وظائف خود به جد نسبت به اجرای طرح از قبیل کنترل مبادی ورودی و خروجی، تعطیلی اماکنی که ضرورتی به ادامه فعالیت آنان نمی باشد و در صورت عدم تمکین نسبت به پلمب محل اقدام لازم به عمل آورند.

صادقی همچنین به لزوم برخورد قانونی با متخلفان در راستای اجرای مصوبات اشاره کرد و گفت: به شدت با متمردین و افرادی که در جهت اجرای طرح ممانعت و مقاومت می نمایند وفق مقررات قانونی برخورد قاطع خواهد شد.

وی درپایان باتوجه به پیگیری قضایی هر گونه تخلف در این راستا، خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی جهت اخذ دستورات با هماهنگی با معاون دادستان یا قضات کشیک که لیست قضات قبلاً در اختیار مراجع مربوطه قرار گرفته اقدام نموده و در خصوص تخلفات و جرائم احتمالی با تشکیل پرونده قضایی مراتب را به دادستانی گزارش نمایند .

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.