عضو شورای اسلامی شهرگلستان:

تخلفات ساخت و ساز در شهرگلستان بیداد می کند/ خیانت مدیران شهری به شهروندان نابخشودنی است

عضو شورای اسلامی شهرگلستان گفت: بی‌تدبیری مدیران شهری و مشکلات حاصل از این موضوع در تاریخ شهرگلستان باقی خواهد ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علی شاهدی عضو شورای اسلامی شهرگلستان در جمع خبرنگاران با اشاره به بی‌تدبیری مدیران شهری، عنوان داشت: باتوجه به شرایط حاکم بر شهر، گناهی که در تاریخ برای ما ثبت خواهد شد نابخشودنی می باشد.

وی در ادامه باتاکید بر ارسال نامه‌ای به سرپرست شهرداری شهرگلستان در خصوص چشم پوشی روی برخی تخلفات ساختمانی در این شهر و انتقاد شدید نسبت به این امر، تصریح کرد:: طی بازدیدهای به عمل آمده دیده شد تخلفات گسترده‌ای در این راستا صورت گرفته که متاسفانه به مسئولان وقت شهرداری شهرگلستان برمی گردد.

شاهدی باتشریح جزئیات تخلفات صورت گرفته در سطح شهرگلستان، اظهار داشت: عمده تخلفات صورت گرفته به این شکل است که هیچ کدام از ساختمان‌های احداث شده پارکینگ ندارند و پارکینگ‌ها تبدیل به واحدهای مسکونی و تجاری شده‌اند.

وی همچنین به اهمیت برخورد جدی و قانونی و حرکت در راستای بهبود شرایط اشاره کرد و گفت: هر کدام از ساختمان‌های احداثی در شهرگلستان ۲ الی ۳ طبقه خارج از پروانه بنا احداث کرده‌اند که این امر بددن شک خلاف قانون و مستلزم برخورد قانونی می باشد.

عضو شورای اسلامی شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه چشم پوشی از این شرایط خیانت به شهروندان است، خاطرنشان کرد: با چنین رویکردی یقین دارم خیانتی که ما مدیران به شهر و شهروندان شهرک سبزدشت پایین روا داشتیم شدیدتر از تاثیر بمب اتمی آمریکا در شهرهای هیروشیما و ناکازاکی است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.