رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه:

تخفیف عوارض شهرداری تمدید می شود/ مردم از ترددهای غیرضروری خودداری کنند

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه گفت: در راستای مقابله با ویروس کرونا و جلوگیری از ازدحام جمعیت در شهرداری، تخفیف عوارض شهرداری تمدید می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمدرضا دهقان‌نیری رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه در جمع خبرنگاران باتاکید بر لزوم اعمال تدابیر لازم جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، اذعان داشت: در همین راستا مهلت استفاده از تخفیف ۲۵ درصدی تا پایان فروردین ماه سال آینده تمدید می شود.

وی در ادامه باتاکید بر تمدید تخفیفات عوارض شهرداری تا پایان فروردین سال آینده، تبیین کرد: بنا بر مذاکرات شفاهی با خانجانی فرماندار شهرستان بهارستان مبنی بر تمدید تخفیف خوش حسابی با هدف جلوگیری از ازدحام مراجعین به شهرداری و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا این روند اجرایی تمدید خواهد شد.

دهقان‌نیزی در رابطه با لزوم همکاری شهروندان با شهرداری در جهت مبارزه با ویروس کرونا، اظهار داشت: شهروندان در مدت باقی مانده فرصت دارند به منظور بهره‌مندی از این مزایا به صورت تدریجی به شهرداری شهرصالحیه مراجعه کنند.

وی همچنین به اهمیت رعایت نکات بهداشتی توسط شهروندان اشاره کرد و گفت: از عموم شهروندان شهرصالحیه می خواهم تا به جهت پیشگیری و مقابله با این پدیده مهلک تنها بنا به ضرورت از خانه خارج شوند و از ترددهای غیرضروری خودداری نمایند.

رئیس شورای اسلامی شهرصالحیه درپایان باتوجه به لزوم قطع زنجیره انتقال این ویروس، خاطرنشان کرد: بدون تردید قطع زنجیره اتصال و رعایت بیشتر فرهنگ بهداشت عمومی می تواند نوید بخش روزهای روشن برای شهرمان باشند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.