معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان:

تخصیص سوخت فوق العاده دیزل ژنراتور واحدهای صنعتی و دستگاه‌های اجرایی به زودی انجام می شود

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار بهارستان گفت: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی می بایست در خصوص تخصیص سوخت فوق العاده دیزل ژنراتور واحدهای صنعتی و دستگاه‌های اجرایی همکاری نماید.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، سیف‌الله علامی معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست کمیته سوخت بهارستان، بیان داشت: این نشست به جهت تامین و تخصیص سوخت ژنراتور دستگاه‌های اجرائی و همچنین واحدهای تولیدی صنعتی برگزار شد که در طول آن در این خصوص برنامه‌ریزی و تصمیم گیری شد ..

وی در ادامه با تشریح جزئیات برگزاری این نشست، تبیین کرد: دستور کار اصلی این نشست و اعضای کمیته سوخت شهرستان بهارستان، تامین و تخصیص سوخت واحدهای صنفی، صنعتی و تخصیص سوخت فوق العاده دیزل ژنراتور واحدهای صنعتی و دستگاه‌های اجرایی در زمان قطعی برق بود.

علامی باتاکید بر اهمیت نظارت دقیق و مستمر به جایگاه‌های عرضه سوخت در سطح شهرستان بهارستان، عنوان داشت: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی می بایست نظارت و بازرسی‌های خود را نسبت به جایگاه‌های عرضه بنزین، نفتگاز و سی ان جی تشدید  کنند.

وی همچنین در رابطه با وضعیت جایگاه‌های تعطیل عرضه سوخت در سطح شهرستان بهارستان، تشریح کرد: در نشست کمیته سوخت شهرستان مقرر شد تا شرکت مربوطه نسبت به احیاء جایگاه‌های تعطیل سوخت CNG در سطح بهارستان اقدام نماید.

معاون برنامه‌ریزی، اداری و مالی فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اهمیت سرعت و دقت در انجام امور مربوط به متقاضیان دریافت سوخت دیزل ژنراتور، خاطرنشان کرد: شرکت پخش فرآورده‌های نفتی به منظور کاهش زمان برای تایید سوخت واحدهای تولیدی و دستگاه‌های اجرائی متقاضی دریافت سوخت دیزل ژنراتور می بایست مساعدت لازم را در این خصوص معمول نمایند، تا واحدهای صنعتی سطح شهرستان در زمان قطعی برق با مشکل مواجه نشوند.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.