تحویل به موقع لایحه بودجه نشان از تعامل بیشتر بین دولت یازدهم و مجلس است

 دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تحویل بموقع لایحه بودجه سال1393 نشان از تعامل بیشتر بین دولت یازدهم و مجلس است. به گزارش بهارستانه،ابراهیم نکو اظهار داشت: ارایه لایحه بودجه توسط دولت به مجلس شورای اسلامی در موقع مقرر نشانه تعامل دولت و مجلس برای بررسی و کار کارشناسی بودجه سال آینده کشور است. […]

 دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: تحویل بموقع لایحه بودجه سال1393 نشان از تعامل بیشتر بین دولت یازدهم و مجلس است.

به گزارش بهارستانه،ابراهیم نکو اظهار داشت: ارایه لایحه بودجه توسط دولت به مجلس شورای اسلامی در موقع مقرر نشانه تعامل دولت و مجلس برای بررسی و کار کارشناسی بودجه سال آینده کشور است.

وی افزود: ارایه لایحه بودجه در چهارشنبه هفته جاری به مجلس، موجب امیدواری نمایندگان و مردم به تلاش های دولت یازدهم برای رفع مشکلات جامعه است.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: دولت برای اینکه بتواند اعتماد مردم و مجلس را جلب کند باید در همه کارهای خود این چنین عمل کرده و نکته ابهام آمیزی برای مردم و مجلس به جا نگذارد زیرا آنان امانت دار ملت ایران هستند.
نکو با بیان این که قطعا لایحه بودجه 1393 کم و کاستی هایی خواهد داشت، افزود: با این حال فرصت برای بررسی دقیق و کار کارشناسی نمایندگان در کمیسیون بودجه و تلفیق وجود دارد.
افزود: نگاه مجلس به لایحه بودجه بسیار مهم است به جهت اینکه بتواند با سیاست های کاری خودبیر کمیسیون اقتصادی مجلسد مشکلات را رفع کند.
نکو، در خصوص مخالفت و موافقت مجلس با لایحه بودجه دولت ها گفت: اگر آمار و ارقام با دلایل و مستندات باشد مجلس مخالفتی نخواهد داشت و زودتر نتیجه خواهیم گرفت.
ˈکاظم جلالیˈ در حاشیه جلسه علنی امروز مجلس در جمع خبرنگاران گفت: نوبخت در این جلسه تاکید کرد که تا چهارشنبه این هفته لایحه بودجه 93 به مجلس تقدیم می شود.

منبع:ایرنا

/پایان خبر/

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.