تحقق ۲۲ بهمن به یاد ماندنی در سال ۹۹

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: با توجه به اهمیت یوم‌الله ۲۲ بهمن به‌عنوان روز ملی و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، زنده نگهداشتن این روز وظیفه‌ای دینی و انقلابی است.

به گزارش بهارستانه، حجت‌الاسلام سیدمحسن محمودی،رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: اگر چه مردم عزیز ما مایلند با حضور خود در صحنه، وفاداری خویش را به انقلاب اسلامی به نمایش بگذارند ولی به‌دلیل شرایط کرونا، نحوه برگزاری مراسم امسال متفاوت است.

وی گفت: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی پیشنهادات خود برای برگزاری این مراسم را به ستاد ملی مبارزه باکرونا ارائه داد که این ستاد با حضور موتوری و ماشینی موافقت کرده است که ما نیز اجرای برنامه‌ها را به همین شکل متمرکز خواهیم کرد.

رئیس شورای هماهنگی استان تهران عنوان کرد: باید دستگاه‌های مختلف برای برنامه‌ریزی فرهنگی و انقلابی تلاش خود را داشته و ایجاد جاذبه‌ها با خودرو و ماشین در سطح شهرها می‌تواند حرکتی زیبا را خلق کند.

وی با تاکید بر تشریح بیشتر برنامه‌ها درآینده تصریح کرد: ملت ایران در ۲۲ بهمن پاسخ اراجیف دولتمردان خائن آمریکا را خواهد داد و بر پایبندی خویش بر آرمان‌های امام و رهبری تاکید می‌کند.

انتهای پیام/*

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.