سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان:

تجهیزات سازمان ‌آتش‌نشانی شهرگلستان باید ارتقا یابد/ به طور میانگین روزانه ۶ حادثه در گلستان رخ می دهد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان گفت: به دلیل اینکه در طول روز به صورت متوسط ۶ حادثه در سطح شهرگلستان رخ می دهد، تجهیزات ایستگاه‌های آتش‌نشانی سطح شهر بابد ارتقا یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، محمد سلگی سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان با اشاره به اینکه روزانه به طور متوسط ۶ حادثه در شهرگلستان رخ می دهد، اظهار داشت: ترافیک شهری گلستان یکی از موانع مهم و اساسی در خدمات‌رسانی آتش‌نشانان در این مواقع به حساب می آید.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم رسیدگی به معضل ترافیک شهری شهرگلستان، تبیین کرد: حجم بالای ترافیک در سطح شهر آتش‌نشانان را جهت خدمات‌رسانی دچار مشکل می کرد و باعث دیر رسیدن نیروهای آتش‌نشانی به محل حادثه می شود درحالی که در حوادث آتش‌نشانی زمان از اهمیت به سزایی برخوردار است.

سلگی باتاکید بر روند رو به بهبود وضعیت ترافیک شهری گلستان، اذعان داشت: با تلاش اعضای شورای اسلامی شهر و مدیریت دوره پنجم شهرگلستان با اصلاح هندسی معابر سطح شهر به ویژه زیرگذر سه راهی آدران این مشکل تا حد چشم‌گیری رفع شده و ترافیک کاهش یافته است.

وی همچنین به افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی در سطح شهرگلستان اشاره کرد و گفت: بدون شک با افزایش تعداد ایستگاه‌های آتش‌نشانی در طول خدمت اعضای دوره پنجم شورای اسلامی شهر و علیرضا عرب شهردار گلستان به استانداردهای جهانی نزدیک‌تر شده‌ایم و خواستار حمایت ببشتر مجموعه مدیریت شهری شهرگلستان می باشیم.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرگلستان درپایان باتوجه به اینکه تجهیزات جزو تاثیزگذارترین موارد در برخورد با حوادث به حساب می آید، خاطرنشان کرد: با عنایت به میانگین ۶ حادثه در طول روز در حوزه عملیاتی شهرگلستان لازم می باشد تا اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار شهرگلستان نسبت به ارتقا تجهیزات سازمان آتش‌نشانی این شهر اقدام نمایند تا بتوانیم این حوادث را کاهش بدهیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.