رئیس اداره برق بخش گلستان:

تجاوز به حریم شبکه برق باعث برق گرفتگی دو شهروند شد

رئیس اداره برق بخش گلستان گفت: بی‌توجهی و تجاوز به حریم شبکه برق در ساخت و ساز، باعث برق گرفتگی دو شهروند گلستانی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، دو مرد میانسل گلستانی به دلیل بی‌توجهی در حین جابجایی مصالح ساختمانی برای ساختن لانه کبوتر دچار برق گرفتگی و آسیب شدند و این مورد نیز به آمار حوادث ناشی از عدم توجه به نکات و اصول ایمنی افزوده شد.

صادقی رئیس اداره برق بخش گلستان با تایید خبر برق گرفتگی این دو شهروند بهارستانی، بیان داشت: متاسفانه تجاوز به حریم شبکه‌های برق در ساخت و سازها در شهرگلستان هر ساله باعث بروز چنین حوادث ناگواری می شود.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه بروز چنین حوادث تنها محدود به شهرستان بهارستان نمی باشد، تشریح کرد: متاسفانه هر ساله در استان تهران حدود ۷۰۰ نفر بخاطر تجاوز غیر قانونی به حریم شبکه برق شهری در ساخت و سازها دچار برق گرفتگی و مرگ می شوند.

صادقی درپایان باتوجه به شدت حادثه برق گرفتگی و وضعیت دو شهروند آسیب دیده، خاطرنشان کرد: متاسفانه حال این دو شهروند گلستانی وخیم گزارش شده و هم اکنون با تلاش تیم پزشکی درحال مداوا می باشند.

درپایان لازم به ذکر است که ساخت و سازهای غیرمجاز تنها از زاویه ذکر شده توسط این مقام مسئول باعث بروز مشکل نمی شود و این معضل در شهرستان بهارستان سال‌ها است که به عنوان منشأ بسیاری از مشکلات و معضلات به شمار می رود و این درحالی است که هنوز اقدامات اثرگذاری در جهت مقابله با آن صورت نگرفته است.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.