تجاوز به حریم اموال آموزش و پرورش در بهارستان

تجاوز به حریم اموال آموزش و پرورش در ناحیه دو شهرستان بهارستان درحالی رخ داده است که هنوز مسئولین در این خصوص اقدامی نکرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، چند روزی از تخریب دیوارهای مجموعه ورزشی شهید کازرانی آموزش و پرورش ناحیه دو شهرستان بهارستان واقع در محله اورین نسیم شهر می گذرد که بعد از گذشت این مدت هیچ برخوردی با خاطیان این امر توسط مسئولین شهرستان صورت نگرفته است.

گفتنی است که این اقدام علاوه‌بر ضرر زدن به بیت‌المال و اینکه یک کار غیرقانونی به شمار می رود، باعث کند شدن روند افزایش سرانه‌های ورزشی در شهرستان بهارستان شده است که همین امر می تواند باعث هدر رفتن استعدادهای ورزشی این منطقه شود و با توجه به تمام موارد مذکور، بدون تردید عاملان این امر باید از نظر روانی و عقلی مورد بررسی قرار بگیرند، چراکه هیچ عقل سالمی حاضر به ضرر زدن به خود، خانواده خود و جامعه‌ای که در آن زندگی می کند، نمی شود.

بدون تردید انتظار دانش آموزان و فرهنگیان شهرستان بهارستانه به ویژه ناحیه دو از فرماندار و مسئولین قضایی شهرستان و دیگر مسئولین مربوطه، اقدامات لازم و عاجل در رابطه با احقاق حق تضییع شده و جبران خسارات وارد شده به اداره آموزش و پرورش می باشد.

عدم برخورد و مقابله با چنین اقداماتی در بلند مدت می تواند باعث بروز یک معضل جدید در بهارستان نظیر ساخت و ساز غیرمجاز، سدمعبر، نمایشگاه‌داران و… شود که امروز رفع آن‌ها برای شهروندان به یک آرزو و گویا برای مسئولین به یک امر غیرممکن تبدیل شده است.

درپایان لازم به ذکر است که مطمئناً شهروندان بهارستان در طول روزهای آتی منتظر شنیدن اقدامات مسئولین بهارستانی در ایت راستا خواهند بود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.