فرماندار شهرستان بهارستان:

تثبیت امنیت بهارستان در گرو تلاش‌های نیروی انتظامی است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بهارستان در جهت کاهش آمار جرایم و همچنین تثبیت امنیت تا به امروز لایق تقدیر می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان با اشاره به برگزاری نشست با فرمانده انتظامی، رؤسای پلیس‌های تخصصی و کلانتری‌های شهرستان بهارستان، اظهار داشت: این جلسه در جهت تثبیت امنیت در سطح شهرستان و تداوم کاهش آمار جرایم برگزار گردید.
وی در ادامه با بیان جزئیات نشست برگزار شده با نیروهای انتظامی بهارستان، تشریح کرد: در طول این نشست که در محل سالن جلسات شهید رجایی فرمانداری بهارستان برگزار شدگردید، از تلاش‌های عوامل انتظامی قدردانی صورت گرفت.
سلیمان‌پور همچنین باتاکید بر امنیت مثال زدنی حاکم بر کشور، عنوان داشت: امروز به برکت حضور شبانه روزی و مقتدرانه نیروی انتظامی در کنار سایر قوای مسلح کشورمان، ایران یکی از امن‌ترین کشورهای منطقه به شمار می رود.

وی در رابطه با لزوم و اهمیت حضور نیروی انتظامی در جامعه، تصریح کرد: نیروی انتظامی به عنوان یک نیروی برخاسته از بطن مردم هرچه موفقیت بیشتری در انجام ماموریت‌های خود کسب کند اعتماد و احساس امنیت عمومی نیز به همان اندازه افزایش خواهد یافت.

فرماندار شهرستان بهارستان با ابراز رضایت از روند عملکرد نیروی انتظامی شهرستان بهارستان، گفت: کاهش آمار جرایم در سال ۱۳۹۶ نسبت به سال ۱۳۹۵ و حصول وضعیت مطلوب امنیتی مرهون تلاش‌های نیروی انتظامی شهرستان می باشد.

وی درپایان باتوجه به لزوم ادامه این روند و تشدید فعالیت‌های پلیس در شهرستان، خاطرنشان کرد: نیروهای انتظامی شهرستان بهارستان می بایست در راستای ایجاد ثبات امنیتی و همچنین تداوم روند کاهش آمار جرایم مصمم باشند و شهروندان نیز در این مسیر به وظایف شهروندی خود به درستی عمل نمایند، چراکه همه در قبال امنیت جامعه خود مسئول می باشیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.