رئیس اتحادیه مواد پروتئینی بهارستان: تب فروش مرغ با قیمت‌های بالا در بهارستان فروکش کرده است

رئیس اتحادیه مواد پروتئینی بهارستان گفت: با توزیع مستمر مرغ با نرخ مصوب دولتی و نظارت مستمر بر روی فروش آن، تب بازار فروش مرغ پایین آمده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، طی هفته‌های گذشته صف خرید مرغ به قیمت دولتی در شهرستان بهارستان به دیگر صف‌های موجود اضافه شده است و هر روز تعداد زیادی از شهروندان بهارستانی مقابل فروشگاه‌های این شهرستان به صف می ایستند تا بلکه بتوانند مرغ را به قیمت مصوب خریداری نمایند که اغلب نیز با وجود صرف زمان زیادی در صف‌های طولانی موفق به خرید نمی شوند.

بهرام مهدوی رئیس اتحادیه مواد پروتئینی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران در خصوص موضوع مذکور، تشریح کرد: از ابتدای سال ۹۸ تا به امروز بیش از ۳۰۰ تن مرغ دولتی با قیمت مصوب ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان در شهرستان بهارستان توزیع شده است تا صف‌های طولانی خرید مرغ از بین بروند.

وی در ادامه باتاکید بر اهمیت کنترل قیمت مرغ در شهرستان بهارستان، عنوان داشت: در طول ۲ هفته گذشته با هماهنگی‌های صورت گرفته توانستیم در تمامی نقاط بهارستان نسبت به توزیع مرغ دولتی اقدام کنیم که این امر سبب تنظیم قیمت این ماده غذایی شده است.

مهدوی با اشاره به سودجیی و تخلف عده‌ای در توزیع و فروش مرغ به قیمت مصوب، گفت: با هدف جلوگیری از هرگونه سوء‌استفاده در این راستا، توزیع مرغ دولتی با نرخ ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان با بسته‌بندی و برچسب تنظیم بازار در سطح شهرستان بهارستان عرضه می گردد.

وی درپایان باتوجه به اهمیت وجود نظارت‌های مستمر بر روی مراکز عرضه مواد پروتئینی، خاطرنشان کرد: بازرسان اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان بهارستان به صورت مستمر بر نحوه توزیع مرغ نظارت جدی را اعمال می کنند و با هرگونه تخلف در این راستا برخورد جدی و مطابق با قانون صورت می گیرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.