فرماندار شهرستان بهارستان:

تب ساخت و سازهای غیرمجاز در بهارستان فروکش کرده است

فرماندار شهرستان بهارستان گفت: به دلیل مشکلات حاضل از ساخت و سازهای غیرمجاز، نباید اجازه ساخت حتی یک بنای غیرقانونی را در شهرستان بهارستان داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، بیژن سلیمان‌پور فرماندار شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری نشست ستاد مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان، عنوان داشت: بدون شک ساخت و سازهای قانونی باعث ایمن سازی و توسعه شهرها می شود.

وی در ادامه باتاکید بر لزوم برخورد به شدت و قاطعانه با هرگونه اقدام خلاف قانون و مقررات، تصریح کرد: ساخت و سازها هرچه در چارچوب قوانین و مقررات باشد، موجب توسعه و ایمن سازی شهرها می شود و مطمئناً از وقوع بسیاری از مشکلات امنیتی و شهری جلوگیری خواهد کرد.

سلیمان‌پور در رابطه با اثرات منفی ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرستان بهارستان، اظهار داشت: بخش اعظمی از مشکلاتی که در حوزه حمل و نقل و ترافیک در شهرها رخ می دهد ناشی از همین ساخت و سازهای غیرمجاز می باشد و همچنین ساخت و سازهای غیرقانونی و غیرمجاز باعث کاهش سرانه‌ها نیز می گردد.

وی همچنین به برخوردهای صورت گرفته با ساخت و سازهای غیرمجاز در شهرستان بهارستان اشاره کرد و اذعان داشت: بدون تردید برخوردهای مقطعی و موردی مشکلات ساخت و سازهای غیرمجاز را در سطح شهرستان حل  نخواهد کرد و می بایست قانون، اصول و ضوابط شهرسازی حاکم شده و با متخلفان برخورد جدی صورت بگیرد.

فرماندار شهرستان بهارستان درپایان باتوجه به اینکه در طول دو سال اخیر تب ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح بهارستان فروکش کرده است، خاطرنشان کرد: نباید اجازه داد حتی یک بنای خلاف ضوابط شهرسازی و غیرقانونی در شهرستان ساخته شود، چراکه مشکلات عدیده‌‌ای به دنبال ساخت اینگونه بناها در بهارستان ایجاد می شود و از نظر ایمنی نیز نمی توان به آن‌ها اعتماد کرد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.