تب انتخابات در بهارستان فروکش کرده است/ ۳۰ کاندیدا خود را برای ورود به کارزار انتخابات گرم می کنند

با وجود اینکه در حدود ۱۸۰ روز به انتخابات مجلس باقی مانده است، تب و تاب انتخابات در شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم فروکش کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، حدود ۱۸۰ روز دیگر به انتخابات مجلس باقی مانده اما نزدیک به یک ماه می شود که تب انتخابات در دو شهرستان بهارستان و رباط‌کریم کمی فرو کش کرده است و دیگر همانند روزهای نخست منطقه در تب و تاب انتخابات نمی باشد.

درباره علت ایجاد این شرایط نظرات متعددی وجود دارد که پرداختن به آن در اینجا نمی گنجد اما به نظر می رسد ترس از رد صلاحیت شدن، داوطلبانی که از مدت‌ها پیش رایزنی خود را برای رسیدن به صندلی سبز مجلس شروع کرده‌اند را محتاط کرده و به همین دلیل بازار انتخابات کمی سرد شده است.

به هر صورت دیر یا زود تنور انتخابات در شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم داغ می شود و باید منتظر باشیم و ببینم چه اتفاقاتی قرار است در این دوره از انتخابات این دو شهرستان پرجمعیت به ثبت برسد.

گفتنی است که باید دید اجماع افراد صاحب نفوذ و ایجاد موج عمومی که پیروزی ابراهیم نکو یا حجت الاسلام والمسلمین نوروزی نماینده فعلی در نتیجه آن شکل گرفت در این دوره از انتخابات چه کسی را به خانه ملت بدرقه می کند.

گرچه در این میان گاهی بازار شایعات و گمانه زنی‌ها بالا می گیرد و فروکش می کند اما این شایعات معمولاً اطراف شخصیت‌هایی می گردد که یا درحال حاضر نماینده می باشند یا در گذشته نماینده مردم شهرستان‌های بهارستان و رباط‌کریم بوده‌اند.

لابه‌لای این شایعات معمولاً حرف و حدیث‌هایی ساخته می شود که آمدن یا نیامدن نماینده فعلی سوژه اصلی آن‌ها می باشد و باتوجه به همین حرف و حدیث‌ها که ممکن است حجت الاسلام والمسلمین نوروزی برای حضور در انتخابات مجلس بی‌میل باشد یا حتی از حوزه انتخابیه دیگری تن به کارزار انتخابات بسپارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.