تبلیغات در فضاهای مجازی بحثی جدی است

فرماندار بهارستان گفت: در رابطه با تبلیغات انتخابات مجلس در فضای مجازی با استاندار تهران صحبت هایی داشته ایم. بیژن سلیمان پور، فرماندار بهارستان در گفتگو با خبرنگار بهارستانه، در رابطه با تبلیغات در فضاهای مجازی گفت: تبلیغات کاندید های انتخاباتی در فضای مجازی به ویژه تلگرام بحثی جدی می باشد و مسئولین برگزاری انتخابات […]

فرماندار بهارستان گفت: در رابطه با تبلیغات انتخابات مجلس در فضای مجازی با استاندار تهران صحبت هایی داشته ایم.

بیژن سلیمان پور، فرماندار بهارستان در گفتگو با خبرنگار بهارستانه، در رابطه با تبلیغات در فضاهای مجازی گفت: تبلیغات کاندید های انتخاباتی در فضای مجازی به ویژه تلگرام بحثی جدی می باشد و مسئولین برگزاری انتخابات مجلس نیز توجه دارند به این قضیه و به طبع تدابیری برای این موضوع اندیشیده شده است.

1642
وی با بیان اینکه موضوع تبلیغات در فضاهای مجازی را با استان دار تهران در میان گذاشته اند بیان داشت: تمام فرماندار های شهرستان های استان تهران این موضوع را در جلسه با استان دار مطرح کردند و آقای استاندار از طریق وزارت ارشاد و وزارت ارتباطات پیگیر این موضوع هستند و مکاتباتی با این وزارت خانه ها انجام داده اند.
بیژن سلیمان پور با بیان این که بحث تبلیغات در فضای مجازی باید در سطح کشوری بررسی شود ادامه داد: به هر جهت برای کل کشور باید در این راستا یک راهکار و یک روش قانونی مشخص شود تا تبلیغات در فضا های مجازی نیز هدفمند شوند و تنها در راستای انتخابات و تبلیغ کاندید مورد نظر باشد نه تخریب کاندید های دیگر تا خدشه به روند انتخابات وارد نشود.
وی در پاسخ به این سئوال خبرنگار بهارستانه که اگر در جریان انتخابات در فضای مجازی جریان سازی شود چه تدبیری برای این موضع اندیشیده شده است اظهار داشت: این موضوع محتمل و ممکن است و از دغدغه های ما مجریان انتخابات می باشد و راه های پیشگیری و جلوگیری از این جریان سازی ها قطعا در دستور کار ستاد انتخاباتی کشور هست باید منتظر بمانیم تا آن ها تصمیم بگیرند ما مجری تصمیمات آن ها هستیم و تمام تلاش خود را برای برگزاری یک انتخابات سالم می کنیم.
فرماندار بهارستان در انتهای صحبت های خود درباره انتخابات مجلس دهم افزود: سعی و تلاش فرمانداری بهارستان و تمامی ارگان های مربوطه بر این است که یک انتخابات سالم و بدون حاشیه را در سطح شهرستان و به طور کل در سطح کشور برگزار نماییم تا وحدت و اتحاد ملی را بار دیگر به دشمنان انقلاب نشان دهیم.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.