تامین میوه شب عید در دستور کار مسئولین بهارستانی قرار گرفت/ تنظیم بازار برای شب عید در بهارستان آغاز شده است

مسئولین شهرستان بهارستان با تشکیل جلسه‌ای، تامین میوه شب عید و نظارت بیشتر بر بازار را در فاصله بیش از دو ماه به سال نو در دستور کار خود قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، نشست ستاد تنظیم بازار با حضور تقی سالک معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار بهارستان، محمد کیانی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان، جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف بهارستان و جمعی دیگر از مسئولین شهرستانی و اعضای این ستاد در سالن جلسات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری شهرستان بهارستان برگزار گردید.

بنابر این گزارش، در طول نشست مذکور به مسائلی نظیر برنامه‌ریزی در راستای تامین میوه شب عید، رصد قیمت کالاهای اساسی، نظارت دقیق و مستمر بر قیمت‌ها و کنترل و پایش بازار از پرداخته شد و وظایف هریک از ادارات شهرستان بهارستان در خصوص مطالب ذکر شده، تعیین گردید تا مشکلی در این خصوص ایجاد نشود.

همچنین گفتنی است که در این نشست هریک از اعضای ستاد تنظیم بازار شهرستان بهارستان، گزارشی از اهم اقدامات خود و اداره مربوطه در رابطه با مصوبات نشست‌های قبلی و همچنین پیرامون موضوع تنظیم بازار را ارائه کردند که به هرکدام از این گزارشات رسیدگی شد.

در طول نشست مذکور، سالک باتاکید بر اهمیت نظارت مستمر بر بازار در سطح شهرستان، عنوان داشت: بدون تردید نظارت مستمر و دقیق بر بازار و قیمت‌ها در بهارستان موجب جلوگیری از بروز هرگونه افزایش قیمت غیرقانونی و مشکلاتی از این قبیل می شود.

لازم به ذکر است که درپایان نشست تنظیم بازار شهرستان بهارستان به سئوالات هریک از حاضرین در این جلسه در رابطه با موضوعات و نکات مطرح شده پاسخ داده شد تا ابهامات احتمالی موجود در خصوص وظایف ادارات و سازمان‌های سطح شهرستان از بین برود.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.