شهردار شهرصالحیه:

تامین بخش اعظمی از نیازهای فرهنگی و آموزشی شهروندان جزو اهداف سرای محله شهرصالحیه است

شهردار شهرصالحیه گفت: تامین نیازهای آموزشی و فرهنگی شهروندان شهرصالحیه جزو اهداف احداث سرای محله در این شهر بود که رونق فعالیت‌های آن نیازمند ورود نهادهای ذیصلاح است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، علیرضا قربانی شهردار شهرصالحیه باتاکید بر اهمیت فعالیت سرای محله در سطح شهر، بیان داشت: برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری در دستور فعالیت سرای محله گل‌های بهشت شهرداری شهرصالحیه قرار گرفته است.

وی در رابطه با برنامه‌ریزی‌های کارشناسانه پیرامون فعالیت سرای محله شهرصالحیه، گفت: فکر ما در زمان انجام کارهای مطالعاتی احداث سرای محله گل‌های بهشت، تامین بخش اعظمی از نیازهای شهروندان شهرصالحیه در زمینه آموزش و فرهنگ بود.

قربانی باتاکید بر ضرورت ورود تمامی نهادهایی که با فرهنگ پیونده خورده‌اند به برنامه‌های سرای محله شهرصالحیه، اظهار داشت: رونق فعالیت در پایگاه‌های فرهنگی شهرستان بهارستان نیازمند ورود دستگاه‌های ذیصلاح و ستادی شهرستان می باشد.

وی همچنین با تشریح برنامه‌های سرای محله گل‌های بهشت، تبیین کرد: از جمله برنامه‌های شهرداری در سرای محله صالحیه می توان به خیاطی، بافندگی، طراحی، تجوید و حفظ قرآن، بازیگری‌ و عکاسی اشاره کرد که تماماً در حوزه فرهنگ قرار دارند.

شهردار شهرصالحیه با بیان اینکه واحد عمران شهرداری عملیات بتن ریزی پل وحدت را از ابتدای اردیبهشت ماه ۹۷ آغازکرده است، اذعان داشت: احداث کمربندی صالحیه – واوان که امروز جزو بزرگترین پروژه مواصلاتی شهرستان بهارستان به شمار می رود، پس از پایان بتن ریزی ده پایه بتنی به قطر یک و نیم متر به مرحله عرشه می رسد.

وی درپایان باتوجه به اهمیت پروژه مذکور برای شهرصالحیه و شهرستان بهارستان، افزود: تکمیل این پروژه بزرگ به خروج شهر از بن بست و پایان آرزوی دیرینه شهروندان منجر می گردد، که با بتن ریزی ۲۰۰ هزار متر مکعب و حفاری ۵۸ شمع بر روی رودخانه سالور بارگذاری خواهد شد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.