رئیس اتاق اصناف بهارستان:

تالارها و گیم نت‌ها موجود در بهارستان هم باید تعطیل شوند

رئیس اتاق اصناف بهارستان گفت: در راستای اجرای مصوبه ستاد مبارزه با کرونا، تالارها و گیم نت‌های بهارستان نیز تعطیل می شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه،‍ تعطیلی واحدهای صنفی مذکور به ویژه تالارها در شرایط فعلی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد که خوشبختانه این امر مورد توجه مسئولین بهارستانی قرار گرفته است و طبق اخبار منتشر شده هیچ ضرری نیز از افرادی که رزروهای تالار خود را کنسل می کنند گرفته نخواهد شد.

جعفر درویشی رئیس اتاق اصناف شهرستان بهارستان با اشاره به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا ویروس، اذعان داشت: در راستای عمل به این مصوبه تمامی تالارها، گیم نت‌ها و قهوه خانه‌ها باید تعطیل شود و این موضوع از امروز آغاز شده است.

وی در ادامه باتاکید بر اینکه با واحدهای صنفی متخلف برابر قانون و به شدت برخورد خواهد شد، تصریح کرد: اگر واحدهای صنفی عمومی ذکر شده، برابر مصوبه ستاد مبارزه با کرونا ویروس مقاومت کنند، پروانه کسب آن‌ها ابطال و واحد صنفی پلمپ خواهد شد.

درویشی درپایان باتوجه به اهمیت و لزوم همکاری شهروندان بهارستانی در این راستا، خاطرنشان کرد: بدون تردید در این بین نقش شهروندان بسیار موثر خواهد بود چراکه اگر در مدتی که خطر شیوع ویروس کرونا وجود دارد شهروندان به این مکان‌ها مراجعه نکنند، متخلفان نیز ناچار به تعطیلی می شوند.

درپایان لازم به ذکر است که بدون شک صاحبان واحدهای صنفی یاد شده نیز می بایست در جهت سلامت جامعه و کنترل ویروس کرونا با مصوبه مذکور همراهی نمایند چراکه در صورت عدم رعایت کردن در وهله اول خطر ابتلا به ویروس برای خود این افراد وجود دارد و مطمئناً هیچ پولی ارزش سلامتی انسان را ندارد.

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.