تاریکی معابر بخش بوستان زمینه‌ساز مشکلات بیشتر برای شهروندان است

تاریکی معابر بخش بوستان شهرستان بهارستان به ویژه نسیم شهر این روزها به عامل نارضایتی شهروندان بهارستانی تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بهارستانه، تامین روشنایی معابر به ویژه در شب، جزو الزامات اولیه برای شهرها و روستاها به شمار می رود، چراکه نبود این موضوع سبب ایجاد اختلال در دید رانندگان و عابرین پیاده می شود که می تواند زمینه‌ساز حوادث رانندگی متعددی شود.

این مشکل به شکل عمده در بعضی از خیابان‌های اصلی، فرعی و کوچه‌ها در بخش بوستان شهرستان بهارستان به ویژه برخی خیابان‌های نسیم شهر به چشم می خورد که سبب ایجاد مشکلاتی در رفت و آمد شهروندان بهارستانی و نارضایتی آن‌ها از معضل تاریکی شهر شده است.

از جمله مشکلاتی از تاریکی بخش بوستان حاصل می شود می توان به عدم روشنایی مناسب در شهر اشاره کرد که زمینه را برای دزدی‌های شبانه از خودروها و منازل شهروندان و همچنین خفت‌گیری عابرین فراهم می سازد، علاوه‌بر این امر تاریک بودن خیابان‌ها و جاده‌ها باعث ایجاد تصادف وارد شدن خسارات مالی و جانی به مردم شهرستان بهارستان می شود.

همچنین تاریک بودن معابر شهری در شب سبب کاهش امنیت شهروندان و ترس آن‌ها برای عبور و مرور در شب در سطح شهر شده است، چراکه علاوه‌بر خطر سارقان و خفت‌گیرها در سطح شهر، خطر حمله سگ‌های ولگرد که بخشی از مشکلات همیشگی شهرستان می باشند نیز وجود دارد.

گفتنی است که خیابان شورا که بار ترافیکی سنگینی را از خیابان اصلی برداشته است یکی از معابر دارای مشکل روشنایی در نسیم شهر می باشد که همین امر برای رانندگان مشکل افرین شده است که می تواند زمینه‌ساز بازگشت بار ترافیکی به شهر شود.

لازم به ذکر است که درپایان این سئوال پیش می آید که آیا شهردار نسیم شهر به این موضوع توجهی خواهد کرد یا خیر؟ و آیا مسئولان بخش بوستان و نسیم شهر خود تا به حال با این مشکل معابر مواجه نشده‌اند؟

انتهای پیام/ ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.